KÜLTÜR allmagazine

ŞEHİRDE NELER OLUYOR?

Sevgili ALL okuyucusu, hafta sonu da dahil koca bir hafta var önünde. Hiç yorulma, planını biz çoktan yaptık.

Artisan Ekmek Atölyesi

Sofranızı mis gibi kendi ellerinizle yaptığınız taze ekmek kokusu sarsın istiyorsanız, Kitchen Creates mutfağında yeriniz hazır. Doğal, katkısız ekmekten uzanan lezzetli bir yolculuk sizleri bekliyor. Farklı Mutfaklara özgü bu ekmeklerin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız bu atölye tam sizlik.

02 Ağustos Salı, 14:30, İstanbul Kitchen Creates

Biletler şuradan

 

Buika

İspanyol aşk şarkılarının tutkulu sesi Buika; en iyi şarkılarını bir araya getirdiği “En Mi Piel” albümü ve “La Noche Mas Larga”den sonra çıkardığı yepyeni albümü “Vivir Sin Miedo”nun Dünya Turnesi kapsamında 3 Ağustos’ta Kuşadası Omega Arena’da kulakların pasını silecek.

03 Ağustos Çarşamba, 21:15, Kuşadası Omega Arena

Biletler şuradan

 

Sushi

En özgün ve en sevilen sushi uygulamalarının bütün sırları d.ream Akademi mutfağında açığa çıkıyor. Sushi tutkunlarının kesinlikle kaçırmaması gereken atölyede eğitmen şef ile orijinal suşi yapımının tüm inceliklerini öğrenebileceksiniz.

04 Ağustos Perşembe, 19:00, İstanbul d.ream Akademi

Biletler şuradan

 

Yeni Türkü

Yeni Türkü, sevilen şarkılarını 5 Ağustos’ta IF Performance Hall Ataşehir sahnesinde sizler için seslendirecek. Derya Köroğlu, Erkin Hadimoğlu, Serdar Barçın ve Furkan Bilgi hem yepyeni şarkılar hem de klasik Yeni Türkü repertuvarı ile sahnede olacak.

05 Ağustos Cuma, 20:00, İstanbul IF Performance Hall

Biletler şuradan

 

Life in Color Festival

İstanbul’da gerçekleşen ve büyük beğeni toplayan Unleash ve the Big Bang Tour şovlarının ardından Life in Color, 6 Ağustos’ta İstanbul’da elektronik müzikseverlerle buluşuyor. Aynı gün, iki sahne, muhteşem şovlar ve çok daha fazlasıyla dolu dev bir festival sizleri bekliyor! Günlük hayatın sıradanlığından ve şehrin gürültüsünden uzaklaşacağınız Life Park’ta dünyaca ünlü DJler, sıradışı şovlar, muhteşem sürprizlerle dolu rengarenk bir yaz günü için hazır olun!

06 Ağustos Cumartesi, 12:00, İstanbul Life Park

Biletler şuradan

 

Duman

Eğlenceli ve coşkulu sahne performanslarıyla tanınan ve 2000’lerin başından bu yana alternatif duruşuyla dinleyicilerini büyüleyen Duman, Ankara Armada AVM sahnesini sallayacak. Yıllardır dile dolanan şarkılarını keyifle dinlemek için Armada’ya gitmek yeterli olacak.

6 Ağustos Cumartesi, 20:00, Ankara Armada AVM

Biletler şuradan