KÜLTÜR allmagazine

HYDE PARK’TA YILDIZLARIN ALTINDA

COS, 2016 yılında da Serpentine Galerileri Park Gecelerine destek vermeye devam ediyor. Sanata, sohbete, müziğe, çimlere basmaya EVET!

Bu yıl da Eylül ayında gerçekleştirilecek Serpentine Galerileri Park Gecelerine destek veren COS, bizleri Londra’ya sanat ve güzel sohbet dolu Hyde Park yeşiline çağırıyor. Bjarke Ingels Group (BIG) tarafından tasarlanan pavyondaki eserler “Zaman bazlı sanat formlarıyla neler yapılabilir?” sorusunu cevabını arayacaklar. Bulunan(!) cevaplar ise katılımcılar ile sanat, mimarlık, müzik, sinema, felsefe ve teknoloji alanlarıyla paylaşılacak.

Peki bu mimariye yeni ve ilgi çekici bakış açılarıyla yaklaşmayı öneren paylaşım platformunda bizleri başka neler bekliyor?

16 Eylül Cuma, 20.00: Jala Wahid

Dümende Jala Wahid mevcut müzikleri, kişisel ve kolektif tarihleri, heykelleri ve filmleri bir araya getirerek ortak etkilerini keşfetmeye yelken açıyoruz!

23 Eylül Cuma, 20.00: Late Junction, Bas Jan, YEAH YOU ve daha fazlası

BBC Radio 3’ün Late Junction programı Serpentine Pavyonu’nda müzisyen ve sanatçıların setleriyle yine çimlere basa basa yıldızların altında Londra’nın yeşilinin keyfini çıkarıyoruz.