FESTİVAL Yunus Başaran

MÜZİK, YARATICILIK VE TEKNOLOJİ; SÓNAR

Geçtiğimiz yıl ülkemizde ilk kez gerçekleşen Sónar Istanbul, adından öyle çok söz ettirmişti ki, herkes tekrarlanacağı o büyük günü bekler olmuştu.

Bu yıl 25. yaşını kutlayacak müzik, yaratıcılık ve teknolojiyi buluşturan Sónar Festivali; 6-7 Nisan’da Zorlu PSM’de, tekrar sizlerle.

Zorlu Holding ve Zorlu PSM’nin yaratıcılık ve teknoloji platformu Digilogue sunumuyla gerçekleşecek Sónar Istanbul, canlı ve DJ performansların yanı sıra görsel işitsel şovları, gündüz gerçekleşecek söyleşi, panel ve atölyeleri de içinde barındıran dopdolu Sónar Istanbul programıyla eşsiz bir festival deneyimi Zorlu PSM’nin tüm alanlarına yayılacak.

Sónar Istanbul line up’ında ise Fatboy Slim, Black Coffee, Booka Shade, Pan-Pot, Joseph Capriati, Forest Swords, Damian Lazarus & The Ancient Moons, Gas, Rival Consoles, Jon Hopkins, Ferhat Albayrak, Islandman, Vessels, Vök, Zozo, Murat Uncuoğlu B2B Alican, Ahu ile SonarLab by Red Bull Music sahnesinde yer alacak Erol Alkan, Honey Dijon, Shigeto, Lanark Artefax, Levni, Magma Pia, Courtesy, Flava D, Fatima Yamaha, Keram Akdağ, Nosaj Thing, Zeynep Erbay, Analog Kültür Experiment bulunuyor. Oldukça yoğun ve müzik dolu bu etkinlik için biletlerinin satışına, www.sonaristanbul.com, www.zorlupsm.com ve www.biletix.comüzerinden ulaşılabiliyor.

YAZI YUNUS BAŞARAN