FESTİVAL Debora Zakuto

COACHELLA’NIN İLK GÜNÜNDEN INSTAGRAM KARELERİ

Festivale katılan ünlü isimlerin Coachella'nın ilk gününe dair Instagram paylaşımları.

Türkiye’den yakın arkadaşı Dila Tarkan ile birlikte katılan Şeyma Subaşı’nın yanı sıra dünyaca ünlü birçok ismin de dikkat çektiği Coachella 2017’nin ilk günü eğlenceli karelerle sosyal medyaya damgasını vurdu. İşte yıldızlardan dikkat çekici 10 paylaşım:

 

Coachella day 1 🦄 #TheBlondeSaladGoesToCoachella

Chiara Ferragni (@chiaraferragni)’in paylaştığı bir gönderi ()

Let’s get this fest started … 🌟🦋✌️🎉🦄🌈💖

Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio)’in paylaştığı bir gönderi ()

And it all begins

Vanessa Hudgens (@vanessahudgens)’in paylaştığı bir gönderi ()

Thank Goddess ✨💫🌙 📸@janellshirtcliff

KATY PERRY (@katyperry)’in paylaştığı bir gönderi ()

Seyma Subasi (@seymasubasi)’in paylaştığı bir gönderi ()

Celebrating @houseofharlow1960 in the desert 🌵 #HOHxREVOLVE #revolvefestival

Nicole Richie (@nicolerichie)’in paylaştığı bir gönderi ()

Sofia Richie (@sofiarichie)’in paylaştığı bir gönderi ()

#coachella vibin’

A S H L E Y G R A H A M (@theashleygraham)’in paylaştığı bir gönderi ()

Jasmine Tookes (@jastookes)’in paylaştığı bir gönderi ()

Find the mural in the desert and get something special 💖 only 250 available! Shot and designed by @l_o_b_s_t_e_r_e_y_e

xoxo, Joanne (@ladygaga)’in paylaştığı bir gönderi ()

Day one ☀️

Taylor Hill (@taylor_hill)’in paylaştığı bir gönderi ()

Pageskin Top Advertisement
Pageskin Left
Pageskin Right