All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 24.06.2020 Yeni sarışın: Emily Ratajkowski Dilruba Karaköse

Stiliyle de adından sıkça söz ettiren başarılı model, köklü bir değişikliğe giderek saçlarını sarıya boyattı.

Karantina günleri pek çoğumuzu farklı şeyler denemeye yönlendirdi. Bunların başında ise saçlar geliyordu elbette. Ya çok fazla risk almayıp biraz uçlarından kestik ya da son derece cesur olup bambaşka bir renge boyadık. Emily Ratajkowski ise ikinci gruba dahil olduğunu gösterdi yaptığı Instagram paylaşımlarıyla. Zira çok uzun zamandır kahverengi olan saçlarını sarıya boyatmayı tercih etmiş başarılı model. Peruk ya da geçici boya olmadığını, attığı hikayelerle ispatlamayı da es geçmemiş. Kerastase markasının yüzü olan Ratajkowski, profesyonel ellerde gerçekleşen bu değişimden epey memnun görünüyor. Peki onun bu yeni tarzını siz nasıl buldunuz?

Emily Ratajkowski
Kerastase
Ünlüler
Saç
Benzer İçerikler
Ünlüler Yeni sarışın: Emily Ratajkowski Stiliyle de adından sıkça söz ettiren başarılı model, köklü bir değişikliğe giderek saçlarını sarıya boyattı.
24.06.2020
Lifestyle Emily Ratajkowski'den kitap geliyor! Ünlü oyuncu denemelerden oluşan bir kitap hazırlıyor.
14.05.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Derya Uluğ ALL HAziran sayısında! Sezonu enerjik açmak, #YüzdeYüzMüzik enerjisini yakalamak için Derya Uluğ'un kapağında yer aldığı Haziran sayısını kaçırmayın!
03.06.2021
Ünlüler Kendi hikayesini kendisi yazan cesur kadın: Esra Bilgiç Kendi hikayesini kendi yazan cesur bir kadın Esra Bilgiç. Edindiği farkındalık ve deneyimler ise onu daha da güçlü kılıyor
15.05.2021
Ünlüler Esra Bilgiç ALL Mayıs sayısında! Kendi hikayesini kendi yazan cesur bir kadın Esra Bilgiç. Edindiği farkındalık ve deneyimler ise onu daha da güçlü kılıyor. ALL Mayıs sayımızda...
11.05.2021