All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 18.06.2020 Yeni Diana: Kristen Stewart Dilruba Karaköse

Twilight ile tanıdığımız Kristen Stewart’ın yeni rolü onu biraz zorlayabilir mi dersiniz? Zira eskilerin vampiri, şimdilerde gönüllerin prensesi Diana olmaya hazırlanıyor.

Bu zamana kadar pek çok yıldız Diana’ya hayat vermeye çalıştı. Kimi çok başarılı oldu kimi ise bir nevi sınıfta kaldı. Aslında oyunculuklardan ziyade Prenses Diana’yı canlandırıyor olmak bile başlı başına zorlu bir görev. Çünkü yılların hiçbir şekilde unutturamadığı bir isim ve sadece İngiltere’de değil dünya çapında hala sevgiyle anılıyor. Tam da bu sebeple oyuncular işleri daha başlamadan eleştiri yağmuruna tutuluyor.

Tıpkı Kristen Stewart gibi… Onu Twilight serisiyle tanıdık ancak yıllar içinde bambaşka rollerde yer alarak lise öğrencisi/vampir etiketini üzerinden bir nebze olsun atmayı başardı. Ancak Prenses Diana olmasını umuyor muyduk? Pek de sayılmaz. “Spencer” isimli Diana’nın Prens Charles’tan ayrıldıktan sonra yaşadıklarını konu alacak filmin başrolü Stewart olurken, yönetmen koltuğunda Pablo Larrain oturacak. Çekimlerin ise 2021 başında başlaması planlanıyor.

Kristen Stewart
Prenses Diana
Film
Benzer İçerikler
Kültür-Sanat Kristen Stewart'ın Diana hali Kristen Stewart'ı Prenses Diana olarak ilk kez görüyoruz.
28.01.2021
Lifestyle Yengeç Burcu Kadını için doğru bildiğiniz yanlışlar Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı artık ALL Magazin'de...
06.07.2020
Ünlüler Yeni Diana: Kristen Stewart Twilight ile tanıdığımız Kristen Stewart’ın yeni rolü onu biraz zorlayabilir mi dersiniz? Zira eskilerin vampiri, şimdilerde gönüllerin prensesi Diana olmaya hazırlanıyor.
18.06.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Esra Bilgiç ALL Mayıs sayısında! Kendi hikayesini kendi yazan cesur bir kadın Esra Bilgiç. Edindiği farkındalık ve deneyimler ise onu daha da güçlü kılıyor. ALL Mayıs sayımızda...
11.05.2021
Ünlüler Afra Saraçoğlu ALL Nisan sayısında! Afra Saraçoğlu her yerde. Bu sefer de iki yılın ardında Nisan kapağımızda!
05.04.2021
Ünlüler Ebru Şahin ile hayallerin ötesinde Son zamanlarda adını sıklıkla duyduğumuz ve canlandırdığı karakterle dikkat çeken Ebru Şahin’le hem enerjik bir çekim gerçekleştirdik hem de sorularımızı bütün içtenliğiyle yanıtladı.
01.03.2021