All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 13.01.2021 Sosyal medya detoksu mu? Merve Girgin

Meghan Markle ve Prens Harry'nin sosyal medyaya verdikleri uzun ara bu sıralar çok konuşuluyor.

Meghan Markle ve Prince Harry, Sussex Dükü ve Düşesi olarak 2019 yılında ‘Sussexroyal’ adında bir Instagram hesabı açmıştı. Yaklaşık altı saat içinde 1 milyon takipçiye ulaşan hesap, aylar içinde resmi etkinliklerden, çocukları Archie Mounbatten-Windsor'a kadar fotoğraflar paylaşarak güncel kalmayı başarmıştı. 

Lakin sosyal medyanın avantajları olduğu kadar olumsuz yanları da oldukça fazla. Markle bir konuşmasında 2019 yılının en çok olumsuz yorum alan insanı olduğunu belirtmişti. 2020 yılının Mayıs ayına geldiğimizde ise çiftimiz saraydan ayrılma kararı almış ve Amerika’ya taşınmıştı. O zamandan beri sosyal medyada hiçbir paylaşımda bulunmadılar. Yeni kurdukları Archewell Vakfı için bile sosyal medyayı kullanma planları olmadığı öğrenildi. 2021 yılı için Netflix projeleri ve Spotify podcast’leri planlayan çiftin, sosyal medya kullanmaya pek de zamanı yok gibi görünüyor.

meghan-markle
prince-harry
Benzer İçerikler
Lifestyle Ayrılık rüzgarı Buckingham Sarayı, Prens Harry ve Meghan Markle çiftinin görevlerini bıraktıklarını doğruladı.
24.02.2021
Lifestyle İkilinden sevindirici haber Kraliyetten ayrılmaya hazırlanan Harry ve Meghan ikilisi, harika bir haberle sevenlerini mutlu ediyor.
23.02.2021
Lifestyle Gucci listenin en başında The Lyst Index raporu Q4’e göre 20’de kimler yer alıyor? Hangi markalar zirveye yaklaşırken hangileri listenin sonuna düştü? Detaylar sizlerle.
28.01.2021
Son Eklenenler
Ünlüler Afra Saraçoğlu ALL Nisan sayısında! Afra Saraçoğlu her yerde. Bu sefer de iki yılın ardında Nisan kapağımızda!
05.04.2021
Ünlüler Ebru Şahin ile hayallerin ötesinde Son zamanlarda adını sıklıkla duyduğumuz ve canlandırdığı karakterle dikkat çeken Ebru Şahin’le hem enerjik bir çekim gerçekleştirdik hem de sorularımızı bütün içtenliğiyle yanıtladı.
01.03.2021
Ünlüler ALL Şubat sayısı - Ebru Şahin ALL Şubat sayımızın kapak yıldızı Ebru Şahin videosu sizlerle...
27.02.2021