All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 28.07.2020 Sophie Turner anne oldu! Bağlan Keskin

Game Of Thrones’un Sansa Stark’ı Sophie Turner anne oldu!

Sophie Turner Game Of Thrones dizisi ile gerçek bir üne kavuştu. Milyonların hem sevgisini hem de nefretini kazanan bir karaktere, Sansa Stark’a hayat veren 24 yaşındaki oyuncu anne oldu. Jonas Kardeşler’den Joe Jonas ile evli olan Turner Los Angeles’ta bir hastanede bebeğini dünyaya getirdi. Bir kız çocuk sahibi olan çiftin bebeğe koydukları isim ise Willa!

Galeri
Sophie Turner
Joe Jonas
Benzer İçerikler
ALL Men Nick Jonas'ın Omega sürprizi Ünlü müzisyen ve aktör Nick Jonas’ın en yeni single'ı "Spaceman" için yayınlanan resmi müzik videosunda Omega başrolde!
15.03.2021
Ünlüler Sophie Turner anne oldu! Game Of Thrones’un Sansa Stark’ı Sophie Turner anne oldu!
28.07.2020
Ünlüler Jonas Kardeşler'den 2 yeni şarkı Kapalı kaldığımız bugünlerde üretmeye devam eden sanatçıları Jonas Kardeşler de katıldı.
15.05.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Derya Uluğ ALL HAziran sayısında! Sezonu enerjik açmak, #YüzdeYüzMüzik enerjisini yakalamak için Derya Uluğ'un kapağında yer aldığı Haziran sayısını kaçırmayın!
03.06.2021
Ünlüler Esra Bilgiç ALL Mayıs sayısında! Kendi hikayesini kendi yazan cesur bir kadın Esra Bilgiç. Edindiği farkındalık ve deneyimler ise onu daha da güçlü kılıyor. ALL Mayıs sayımızda...
11.05.2021
Ünlüler Afra Saraçoğlu ALL Nisan sayısında! Afra Saraçoğlu her yerde. Bu sefer de iki yılın ardında Nisan kapağımızda!
05.04.2021