All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 10.06.2020 Sizin favoriniz kim? Dilruba Karaköse

Yeni neslin stil ikonları

Zevklerimiz doğrultusunda her birimizin hayranlık duyduğu ya da kendine örnek aldığı isimler elbette farklı. Ancak zaman içinde hem popüler kültürün farklı bir yöne hareket etmesi hem de sosyal medyanın etkileriyle, yükselişe geçen yıldızlar var ve çoğumuz onları takip etme eğilimdeyiz. Tabii ki Marilyn Monroe, Audrey Hepburn ya da Grace Kelly gibi her döneme etki etmiş kadınların yerini doldurmak mümkün değil. Yine de yaşadığımız dönemin modasını oldukça başarılı bir şekilde yansıtan Hollywood yıldızlarını örnek almamak elde değil. İşte karşınızda dönemin öne çıkan stil ikonları!

ÜNLÜLER
LIZZO
HAILEY-BIEBER
CELINE-DION
YAYA-SHAHIDI
KATIE-HOLMES
HARRY-STYLES
STİL-İKONU
MODA
Benzer İçerikler
Lifestyle Gucci listenin en başında The Lyst Index raporu Q4’e göre 20’de kimler yer alıyor? Hangi markalar zirveye yaklaşırken hangileri listenin sonuna düştü? Detaylar sizlerle.
28.01.2021
Lifestyle Fleabag ve Styles bir arada Phoebe Waller-Bridge ve Harry Styles dans ve nostalji dolu bir klip ile yeni yılı karşılıyor.
08.01.2021
Ünlüler Yıldızlar ve maskeleri Maske kullanırken biraz eğlenmekten zarar çıkmaz, değil mi?
27.07.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Afra Saraçoğlu ALL Nisan sayısında! Afra Saraçoğlu her yerde. Bu sefer de iki yılın ardında Nisan kapağımızda!
05.04.2021
Ünlüler Ebru Şahin ile hayallerin ötesinde Son zamanlarda adını sıklıkla duyduğumuz ve canlandırdığı karakterle dikkat çeken Ebru Şahin’le hem enerjik bir çekim gerçekleştirdik hem de sorularımızı bütün içtenliğiyle yanıtladı.
01.03.2021
Ünlüler ALL Şubat sayısı - Ebru Şahin ALL Şubat sayımızın kapak yıldızı Ebru Şahin videosu sizlerle...
27.02.2021