All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 20.04.2020 One Direction eksi bir Bağlan Keskin

10. yılını kutlayacak olan One Direction grubu bu coşkuyu bir kişi eksik yaşayacak. Peki kim bu ayrık otu?

Instagram canlı yayınında diğer One Direction üyeleri ile grup FaceTime ile 10. Yılını kutlamak adına bir araya geleceklerini duyuran Liam Payne’in bu açıklaması grubun hayranları arasında büyük bir coşku uyandırdı. Liam Payne, Harry Styles, Louis Tomlinson ve Niall Horan’ın yer alacağını bildiğimiz pandemik dönemdeki bu yıldönümünde Zayn Malik yok. 2014 yılında sosyal medyadan gruptan ayrıldığını açıklayan Zayn’ı bildiğimiz kadarıyla Louis Tomlinson bu etkinlik için haberdar etmiş. Ancak anladığımız kadarıyla Malik grup arkadaşlarına karşı hala mesafeli. Grubun içindeyken de Harry Styles ile arasındaki rekabet olduğu söylenen Zayn Malik sanırız ki diğer üyeler ile de çekişmeli. Ama kimbilir belki de One Direction’ın sadık hayranlarının duaları sayesinde o gün bir birlik olur.                                                

One Direction
Zayn Malik
Benzer İçerikler
Lifestyle Herkesin merak ettiği o isim Gigi Hadid ve Zayn Malik çifti kızlarının çok merak edilen ismini açıkladı.
22.01.2021
Lifestyle Gigi Hadid müjdeyi verdi Herkesin beklediği haber bu sabah geldi.
24.09.2020
Ünlüler Fangirl’lüğün 10. yıl dönümü: One Direction Bundan tam 10 yıl önce X Factor UK ile One Direction aramıza katıldı ve Fangirl’lük de lügatımıza girdi.
24.07.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Derya Uluğ ALL HAziran sayısında! Sezonu enerjik açmak, #YüzdeYüzMüzik enerjisini yakalamak için Derya Uluğ'un kapağında yer aldığı Haziran sayısını kaçırmayın!
03.06.2021
Ünlüler Esra Bilgiç ALL Mayıs sayısında! Kendi hikayesini kendi yazan cesur bir kadın Esra Bilgiç. Edindiği farkındalık ve deneyimler ise onu daha da güçlü kılıyor. ALL Mayıs sayımızda...
11.05.2021
Ünlüler Afra Saraçoğlu ALL Nisan sayısında! Afra Saraçoğlu her yerde. Bu sefer de iki yılın ardında Nisan kapağımızda!
05.04.2021