All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 14.04.2020 Hollywood'un en uyumlu çiftleri Recep Duman

Dünyanın en stil sahibi insanı bile olsanız yanınızda bunu tamamlayacak bir sevgiliniz yoksa biraz eksik kalırsınız. Belki de Sevgililer Günü sadece bunun için vardır. Ne dersiniz?

Tek başına cool olmak sizi biraz asosyal yapabilir. Günümüzün en trend alışkanlığı pek de ilişkinin dinamiğine bakmadan beraber havalı görünen, stil sahibi olan çiftlerden olmak. Mantık ilişkisi gibi algılamayın bunu içlerinde gerçekten uyumlu olanlar da var. Ne giydikleri ne yaptıkları merak konusu olan adeta bir elmanın iki yarısı gibi olan stilleri özenilecek çiftlerden bahsediyoruz. Sevgililer günü için ilham olması adına.

David & Victoria Beckham  

DNA’larını aktardıkları birbirinden güzel çocuklarına bakarsak da aslında Beckham çiftinin iyi bir uyumu olduğunu anlayabiliriz. Ama moda dünyası için Victoria ve David neredeyse stil sahibi çiftlerde en tepede duruyorlar. Kendi markasında 10 yılı deviren Victoria bir yana, David’in Kim Jones’un Dior Erkek koleksiyonunu ilk giyen erkek olması diğer yana.  

Jason Statham & Rosie Huntington-Whiteley

Onları gördüğünüz zaman hangisinin yerinde olmak istediğinizi şaşırıyor olabilirsiniz. Jason Statham kiminin rüyalarının erkeğidir; Rosie Huntington-Whiteley de kiminin olmak istediği kadındır. Ama burada konu stillerinin nasıl rafine olduğu. Rosie gerçek bir Versace vintage kadını. Statham ise içimizi eriten o İngiliz gardırobuna sahip. Tek içimizi eriten noktası bu da değil üstelik.

Timothée Chalamet & Lily-Rose Depp

Leonardo DiCaprio’nun gençliğini hatırlayalanlar ve hala kalbi sıkışanlar için Timothée Chalamet’in şöhreti ilaç gibi geldi. Bir de bu genç yıldız bir başka kült Johnny Depp’in kızı Lily-Rose Depp ile birlikte olunca çıtayı fazla yükseltti. Gençlik ateşinden midir yoksa ikisi gerçekten birlikte aşırı cool göründüklerinden midir belli değil hepimiz onlar gibi olmak istiyoruz. 

Nick Jonas & Priyanka Chopra

Kültürler arası etkileşimin etnik çekiciliği dediğimiz şey bu olsa gerek. Evet his olarak kesinlikle rahatsız eden bir tavrı var bu çiftin. Şimdi birbirleri ile aşırı uyumlu görünen bu çiftin çıtasını yükselten olay kesinlikle birlikte olmaları. Yoksa ayrı ayrı çok ilgi çekeceklerini düşünmüyorum. Düğünlerinde de olayı üç katına çıkarmak için Priyanka 23 metrelik kuyruğu ile karşımıza çıkmıştı.  

Son Eklenenler
Ünlüler Derya Uluğ ALL HAziran sayısında! Sezonu enerjik açmak, #YüzdeYüzMüzik enerjisini yakalamak için Derya Uluğ'un kapağında yer aldığı Haziran sayısını kaçırmayın!
03.06.2021
Ünlüler Kendi hikayesini kendisi yazan cesur kadın: Esra Bilgiç Kendi hikayesini kendi yazan cesur bir kadın Esra Bilgiç. Edindiği farkındalık ve deneyimler ise onu daha da güçlü kılıyor
15.05.2021
Ünlüler Esra Bilgiç ALL Mayıs sayısında! Kendi hikayesini kendi yazan cesur bir kadın Esra Bilgiç. Edindiği farkındalık ve deneyimler ise onu daha da güçlü kılıyor. ALL Mayıs sayımızda...
11.05.2021