All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 15.09.2020 Emma Roberts'a tebrik yağıyor Merve Girgin

Emma Roberts söylentilere son veren paylaşımı ile tebriklerin odağında.

Emma Robers bu sıralar çok tatlı bir heyecan içinde. Kendisi anne olmak için gün sayıyor. Oyuncu, geçen yıl mart ayından beri Tron: Legacy  ve Pan filmlerinden tanıdığımız oyuncu Garrett Hedlund ile birlikte. Yaz başından beri hamilelik söylentileri çıkmış olsa da haberleri kendileri hiç onaylamadı. Fakat paylaşımları ile haberleri doğruladılar. Emma Roberts sosyal medya hesabından bir erkek çocuk beklediklerini duyuran bir paylaşımda bulundu. İkilinin de ilk çocukları olacak. Beyaz straplez elbisesi ve uzun sarı saçları ile çok mutlu görünen Roberts, “ben ve en sevdiğim iki erkek” diyerek paylaştı. Halası Julia Roberts’da “sizi seviyorum” diyerek yeğenini kutladı. Lea Michele, Kristen Chenoweth, Busy Philipps, Jamie Spears, Sarah Paulson, Rumer Willis ve pek çok ünlü isim çifti tebrik etti.  

Emma Roberts
Garret Hedlund
Benzer İçerikler
Lifestyle Emma geri dönüyor Cruella filmi için geri sayım başlıyor. Emma Stone ile taçlanan film, sinema tutkunlarının radarına takılıyor.
22.02.2021
Ünlüler Emma Roberts'a tebrik yağıyor Emma Roberts söylentilere son veren paylaşımı ile tebriklerin odağında.
15.09.2020
Ünlüler Emma Roberts’tan beklenmedik haber Bir süredir Garrett Hedlund ile birlikte olan Roberts’ın bir bebek beklediği ortaya çıktı.
26.06.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Derya Uluğ ALL HAziran sayısında! Sezonu enerjik açmak, #YüzdeYüzMüzik enerjisini yakalamak için Derya Uluğ'un kapağında yer aldığı Haziran sayısını kaçırmayın!
03.06.2021
Ünlüler Esra Bilgiç ALL Mayıs sayısında! Kendi hikayesini kendi yazan cesur bir kadın Esra Bilgiç. Edindiği farkındalık ve deneyimler ise onu daha da güçlü kılıyor. ALL Mayıs sayımızda...
11.05.2021
Ünlüler Afra Saraçoğlu ALL Nisan sayısında! Afra Saraçoğlu her yerde. Bu sefer de iki yılın ardında Nisan kapağımızda!
05.04.2021