All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 17.12.2020 Yeni yıl şıklığı Onur Özcan

Modern, cesur ve dikkat çekici görünümleriyle hafızalara kazınan The Latest Thing ürünleri ile yeni yıla şık bir başlangıç yapabilirsiniz. Sizin seçiminiz hangisi?

Bu sene pandemi sebebiyle geçtiğimiz yıllardaki gibi büyük kutlamalarla yeni yılı karşılayamayacağız. Çoğumuzun planı evlerimizde sevdiklerimizle daha sıcak bir yılbaşı gecesi geçirmek. Konseptimiz evde yılbaşı olunca yeni yıl ruhuna gölge düşeceğini zannetmeyin. Kuracağınız şık bir yeni yıl sofrası ve tercih edeceğiniz şık giysiler 2020’nin tüm sıkıntılarını unutmanıza yardımcı olacaktır. Yeni yıl ruhunu yaşatmak için ihtiyacınız olan tek şey onu kalplerinizde hissetmek.

The Latest Thing yılbaşı gecesine gerekli özeni gösterebileceğiniz şık ve dikkat çekici tasarımları ile bizlere birbirinden özel alternatifler sunuyor. Hazırlanan tasarımlar çekiciliğinizi vurgulayarak cool bir görünüm elde etmenizi sağlayacak. The Latest Thing’in geniş ürün yelpazesine ve ürünlerle ilgili detaylara thelatestthing.co sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

The Latest Thing
Moda
Yılbaşı
Benzer İçerikler
Moda Fashion Week Istanbul: 4. günün özeti Son güne kısa bir bakış...
17.04.2021
Moda Fashion Week Istanbul: 1. günün özeti İlk güne kısa bir bakış...
14.04.2021
Moda Moda Haftası başlıyor Dijital olarak gerçekleşecek olan Fashion Week Istanbul, 13-16 Nisan tarihleri arasında moda tutkunlarıyla bir araya gelecek.
12.04.2021
Son Eklenenler
Moda Bottega’nın 2. sayısı Büyük dijital değişimler gördüğümüz Bottega Veneta dijital dergisinin ikincisini yayınladı.
22.06.2021
Moda Gecelerin vazgeçilmez ismi: Pronovias Tüm dünyada gerçekleştirilen PronoviasEdit projesi, Türkiye’de sürpriz bir isimle paylaşıldı.
22.06.2021
Moda Sürdürülebilir ve şık Sürdürülebilir bir dünya için hepimizin dikkat etmesi gereken bu dönemde, büyük bir alkışı hak eden hareket Louis Vuitton’dan!
22.06.2021