All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 24.03.2021 #YakınMarkaj: Dior 2021 Caro Dilara Alkan

Dior, Cruise 2021 “Caro” serisini küçük aksesuarlarla genişletiyor. Makyaj çantaları, kartlıklar, cüzdanlar ve daha fazlası bu seride yer alıyor.

Maria Grazia Chiuri, Temmuz 2020'de Dior'un Cruise 2021 sezonu için yeni Caro çantasını piyasaya sürdükten sonra beğenileri toplamıştı. Bu lüks çantadan sonra aynı temaya ait küçük deri aksesuarlarla serisini genişletti. Caro serisine henüz rastlamayanlar için, dikkatleri üzerine çeken ikonik "CD" donanımı ile baştan aşağı kapitone dikiş detaylarına sahip. Tasarım, cüzdanlar ve kartlıklardan çok işlevli keselere ve makyaj çantalarına kadar bir dizi mini boyutlu ürüne uygulanıyor. Double Pouch, daha fazla kullanım için birden fazla cepler ve ekstra bölmelerle kullanım kolaylığı sunuyor. Seri, mücevher kutusu, bozuk para cüzdanı ve daha fazlası gibi günlük kullanım parçalarıyla tamamlanıyor. Aynı zamanda altın fermuar detayı ile de göz alıyor. Dior Caro aksesuarları artık çevrimiçi olarak ve markanın dünya çapındaki mağazalarında mevcut.

Dior Caro aksesuarları artık çevrimiçi olarak ve markanın dünya çapındaki mağazalarında mevcuttur.

Dior
Caro
Benzer İçerikler
Moda Dior 2022 Cruise Atina’ya doğru bir yolculuğa ne dersiniz? Dior, 2022 Cruise koleksiyonu ile büyüleyici bir serüveni başlatıyor.
18.06.2021
Moda Eğlenceli köşeleriyle Dior Pop estetiğini tasarımlarına başarı ile uyarlayan Dior, fotoğrafçı Rafael Pavarotti’nin objektifi ile koleksiyonunu ölümsüzleştiriyor.
06.05.2021
Moda Dior heyecanlandırmayı başardı Dior ile birlikte sıcak günlere hazır mısınız?
16.04.2021
Son Eklenenler
Moda Bottega’nın 2. sayısı Büyük dijital değişimler gördüğümüz Bottega Veneta dijital dergisinin ikincisini yayınladı.
22.06.2021
Moda Gecelerin vazgeçilmez ismi: Pronovias Tüm dünyada gerçekleştirilen PronoviasEdit projesi, Türkiye’de sürpriz bir isimle paylaşıldı.
22.06.2021
Moda Sürdürülebilir ve şık Sürdürülebilir bir dünya için hepimizin dikkat etmesi gereken bu dönemde, büyük bir alkışı hak eden hareket Louis Vuitton’dan!
22.06.2021