All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 04.12.2020 The Fashion Awards 2020 kazananları Salih Devrim

Her sene merakla beklediğimiz The Fashion Awards, birbirinden değerli isimlerle dijital platformda buluştu.

The Fashion Awards 2020, bu yıl moda endüstrisine katkı sağlayan tasarımcıları, markaları ve yaratıcıları ödüllendirdi. Her sene aralık ayının başında gerçekleşen The Fasion Awards (Moda Ödülleri), bu sene de İngiliz Moda Konseyi (BFC) tarafından organize edildi. Çevre, topluluk, insan ve yaratıcılık kategorilerinde toplamda 20 ödül sahibini buldu.

Küresel salgın nedeniyle dijital platformda erişime açılan video, bu yılın moda gelişmelerini özetleyen bir nitelikte karşımıza çıkıyor. Yaklaşık 30 dakikadan oluşan görüntüler aynı zamanda birbirinden değerli isimleri bir araya getiriyor. Değişen moda anlayışına tanıklık eden marka ve tasarımcılar, liderlik ve yaratıcılık özellikleriyle de gelecek nesile örnek olmayı başarıyor. Öyleyse tüm dünyanın merakla takip ettiği ödül töreninin detaylarını öğrenmek için aşağıya göz atalım.

The Fashion Awards 2020 Kazananları:

Topluluk

Asai

Chanel

Emergency Designer Network

Kenneth Ize

Michael Halpern

Yaratıcılık

Grace Wales Bonner

Jonathan Anderson

Kim Jones

Miuccia Prada and Raf Simons for Prada

Riccardo Tisci and Burberry

Çevre

Anya Hindmarch

Christopher Raeburn

Gabriela Hearst

François-Henri Pinault for leading the G7 Fashion Pact

Stella McCartney

İnsanlar

Aurora James

Edward Enninful

Lindsay People Wagner and Sandrine Charles for the Black in Fashion Council

Ahluwalia

The Fashion Awards
İngiliz Moda Konseyi
BFC
Benzer İçerikler
Moda 2021 Brit Ödülleri kırmızı halı Merakla beklediğiniz an geldi de çattı! 2021 Brit Ödülleri’nde en az aldıkları ödüller kadar dikkat çeken kırmızı halı görünümlerini incelemeye ne dersiniz?
12.05.2021
Lifestyle 2021 Brit Ödülleri kazananları Her yıl merakla beklediğimiz Brit Ödülleri bu sene de yoğun bir ilgi ile gerçekleşti. Müzik dünyasına başarıları ile damgasını vuran isimlere göz atmak ister misiniz?
12.05.2021
Moda İkinci heyecan Modaseverlerin sıkı takipçisi olduğu Fashion Week İstanbul’un önümüzdeki dönem tarihleri belli oldu.
06.05.2021
Son Eklenenler
Moda Şıklığın değişmeyen adresi Bu yıl 148. yaşına basan olan Levi’s, klasik ama şık 501 Jean modelini birbirinden ünlü isimlerle buluşturdu.
17.05.2021
Moda 2021 Brit Ödülleri kırmızı halı Merakla beklediğiniz an geldi de çattı! 2021 Brit Ödülleri’nde en az aldıkları ödüller kadar dikkat çeken kırmızı halı görünümlerini incelemeye ne dersiniz?
12.05.2021
Moda Prada x Hunter Schafer İlk kez 2007 yılında piyasaya çıkan Prada’nın Galleria çantası yepyeni bir bakışla yeniden karşımızda.
11.05.2021