All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 13.01.2021 Stan Smith Forever Onur Özcan

adidas Originals, Stan Smith Forever koleksiyonu ile ikonik sneaker modeli Stan Smith’in adını sürdürülebilir ürünler arasına yazdırıyor.

Sneaker denilince aklımıza gelen ilk markalardan biri olan adidas, bizlere sunduğu eşsiz tasarımların yanı sıra bu sefer de sürdürülebilirliğe sağladığı katkı ile takdiri hak ediyor. Dünyamıza her zamankinden daha fazla özen göstermemiz gereken bu zorlu zamanlarda, modadan sanayi sektörüne çevre duyarlılığı ve sürdürülebilirlik ile ilgili gelen haberler geleceğe dair umutlarımızı artırıyor. adidas da aldığı yeni kararla ikonik sneaker modeli Stan Smith’i artık geri dönüştürülmüş materyallerden üreteceğini açıkladı. Stan Smith Forever Koleksiyonu plastiğe karşı açılmış bir savaş niteliği taşıyor. Bu adım markanın sürdürülebilir bir gelecek için daha da fazlasını yapacağının ipucunu veriyor. PRIMEGREEN modelinin geçirdiği bu sürdürülebilir evrim attığınız her adımda kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak. adidas’ın paketleme tercih ettiği ikonik mavi karton kutu yüzde 90’dan fazla geri dönüştürülmüş kağıttan üretiliyor. adidas’ın doğaya saygı duruşu niteliği taşıyan bu adımının tüm markalara örnek olması dileğiyle. Detaylara adidas resmi sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

adidas
Stan Smith
Sürdürülebilirlik
Benzer İçerikler
Moda adidas ve Lego'dan yeni koleksiyon! Dünyaca ünlü iki markanın kendilerine özgü tasarımları, işbirliği ile adidas’ın ikonik siluetlerine yansıyor.
10.05.2021
Moda adidas yeni iş birliğini duyurdu Tasarım mirasına yenilikçi bakış.
06.04.2021
Moda Wales Bonner'den yeni işbirliği 2021 ilkbahar-yaz koleksiyonu için hazır olun!
02.04.2021
Son Eklenenler
Moda Şıklığın değişmeyen adresi Bu yıl 148. yaşına basan olan Levi’s, klasik ama şık 501 Jean modelini birbirinden ünlü isimlerle buluşturdu.
17.05.2021
Moda 2021 Brit Ödülleri kırmızı halı Merakla beklediğiniz an geldi de çattı! 2021 Brit Ödülleri’nde en az aldıkları ödüller kadar dikkat çeken kırmızı halı görünümlerini incelemeye ne dersiniz?
12.05.2021
Moda Prada x Hunter Schafer İlk kez 2007 yılında piyasaya çıkan Prada’nın Galleria çantası yepyeni bir bakışla yeniden karşımızda.
11.05.2021