All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 18.12.2020 Şıklık ve konfor bir arada Onur Özcan

Evlerimizde geçireceğimiz yılbaşı gecesi için rahatlığı şıklıkla buluşturan tasarımlar DeFacto'nun yılbaşı özel koleksiyonunda.

Pandemi sebebiyle getirilen kısıtlamalar doğrultusunda hepimiz 2021’i evlerimizde karşılayacağız. DeFacto da bizleri düşünerek hem şık hem de rahat tasarımlardan oluşan bir koleksiyon hazırladı. Hazırlanan koleksiyonda yeni yıl akşamını keyifle geçirebilmemiz için tüm detaylar düşünüldü. Yeni yıl ruhunu yansıtan tasarımlarda ren geyiği, yılbaşı ağacı ve kartopu desenleri kullanıldı. Ayrıca ışıltısız bir yılbaşı söz konusu olamaz. Tasarımların çoğunda yılbaşı gecesinin enerjisini yansıtabileceğiniz metalik kumaşlar ve ışıltı detayları kullanıldı. Bunun yanı sıra tasarımlarda yer alan pul ve payet işlemeleri yaptığınız kombini daha da güçlendirecek. Koleksiyonda yer alan erkek ürünlerinde şık gömlekler ve pantolonlar yılbaşı akşamı için hazır olmanızı sağlayacak. Çocuk ürünlerinde ise kız çocukları için tasarlanan tül ve pul detaylı elbiseler, erkek çocuklar için hazırlanan gömlekler ve papyonlar çocuklarınızın unutulmaz bir yeni yıl akşamı geçirmesini sağlayacak. DeFacto'nun yılbaşı özel koleksiyonuna DeFacto mağazaları, resmi sitesi ve mobil uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.

DeFacto
Yılbaşı
Moda
Benzer İçerikler
Moda Fashion Week Istanbul: 4. günün özeti Son güne kısa bir bakış...
17.04.2021
Moda Fashion Week Istanbul: 1. günün özeti İlk güne kısa bir bakış...
14.04.2021
Moda Moda Haftası başlıyor Dijital olarak gerçekleşecek olan Fashion Week Istanbul, 13-16 Nisan tarihleri arasında moda tutkunlarıyla bir araya gelecek.
12.04.2021
Son Eklenenler
Moda Unutulmayan Met Gala görünümleri Hangi ünlü stiliyle daha yaratıcı dersiniz? Gelin bu sorunun cevabına Met Gala görünümlerini inceleyerek karar verelim.
07.05.2021
Moda Met Gala hakkında Moda dünyasının Oscar’ı olarak bilinen Met Gala hakkında neler biliyoruz?
07.05.2021
Moda Annenize miras bırakın Anneler Günü henüz önümüzdeyken o güzel kadına bir sürpriz yapmak ister misiniz?
07.05.2021