All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 11.06.2020 Şıklık garantili: Triko elbiseler Dilruba Karaköse

Triko elbiselerin her mevsime uyumlu duruşu, onların sıkça tercih edilmesinin önünü açıyor.

2020'nin İlkbahar-Yaz trendlerine baktığımızda karşımıza çıkan triko ya da örgü elbiseler, nostaljik bir ruh barındırırken çağa ayak uydurmasını da biliyor. Klasik elbiselerden sıkıldıysanız, muhteşem bir seçenek oluşturmaları da cabası. İster renkli ister doğal tonlarla yakaladığı uyum, onları bir adım öne çıkarmayı da başarıyor. Askılı versiyonlarıyla yaza uyarlanabildiği gibi daha kalın modelleri sonbaharda şıklığı garanti ediyor hiç şüphesiz. Eğer dikiş dikme beceriniz varsa kendiniz bile bu tarz bir elbise yaratabilirsiniz. Hem de tamamıyla zevkinize göre! Burada mutlaka ilhama ihtiyacınız olacaktır. O zaman galerimize mutlaka göz atın.

Elbise
Triko Elbise
Trend
Moda
Benzer İçerikler
Moda Tek renk tek parça Yaz sezonunun vazgeçilmez parçası elbiselerle sıcak havalara karşı koyacaksınız! Bol kesim, renkli modellere gardırobunuzda yer açın.
01.07.2020
Moda Viktoryen döneme modern dönüş Çok küçük bir detay bile eskilerin modasını yansıtmaya yetiyor. Bu sefer de yüksek yakalar eşliğinde Viktoryen döneme ışınlanıyoruz.
17.06.2020
Moda Şıklık garantili: Triko elbiseler Triko elbiselerin her mevsime uyumlu duruşu, onların sıkça tercih edilmesinin önünü açıyor.
11.06.2020
Son Eklenenler
Moda Zamansız tasarıma modern bakış Reebok ve Maison Margiela iş birliği, şık tasarımlarına bir yenisini daha ekledi.
21.06.2021
Moda Prada 2022 İlkbahar-Yaz 2022 İlkbahar-Yaz koleksiyonuyla bizleri podyumdan sıcak yaz günlerinin ılık esintili sahillerine taşıyan Prada, moda dünyasındaki tahtını kaptırmamaya kararlı!
21.06.2021
Moda Dior 2022 Cruise Atina’ya doğru bir yolculuğa ne dersiniz? Dior, 2022 Cruise koleksiyonu ile büyüleyici bir serüveni başlatıyor.
18.06.2021