All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 14.04.2020 Sanat aşığı Mehry Mu Recep Duman

Sevilen markadan bu sezon sevenlerine harika bir sürpriz var.

Türkiye’yi globalde de başarıyla temsil eden çanta markası Mehry Mu, sanata olan tutkusunu 2020 İlkbahar-Yaz sezonunda da gösteriyor. Net-A-Porter, Moda Operandi, Harvey Nichols, Berdorf Goodman, Browns, Beymen gibi birçok önemli online perakende devinde yer alan ve tutkunlarına ürünlerini ulaştıran, Jennifer Lawrence, Saorsie Ronan, Suri Cruise, Nicky Hilton Rothschild, Olivia Palermo ve İngiliz Kraliyet Ailesi gibi önemli isimlerin de kullandığı Mehry Mu, 2020 İlkbahar-Yaz sezonunda ikonik şeklinin yanı sıra Market Bag ile de karşımıza geliyor.

Mehry Mu’yu bu denli sevmemizin bir diğer nedeni ise sanata ve sanatçıya olan tutkusu, desteği sayılabilir. Marka bu sezon Mehry Mu çanta alan herkese hediye olarak verilen çok amaçlı çanta koruyucu torbalarında ünlü ressam, karikatürist ve illüstratör Gürbüz Doğan Ekşioğlu ile işbirliğine giderek, sanatçının Night Fall adlı eserini desen olarak kullandı.

Galeri
Mehry Mu
Gürbüz Doğan Ekşioğlu
Night Fall
Benzer İçerikler
Moda Erdem 2021 Pre-Fall Erdem Moralıoğlu, kuralları yıkan ve kendi kimliğini yaratan kadınları kendine ilham alıyor.
06.01.2021
Moda Yorgan çantalar bizlerle Ayça Sarc’ın imza attığı Yorganlar Fora sergisi, Mehry Mu çizgisi ile birleşince ortaya çıkan tasarımlar bizlere tatlı bir nostalji yaşatıyor.
03.12.2020
ALL Men Supreme 2020-21 Sonbahar-Kış Koleksiyonu Birkaç gün önce yayınladığı ön izleme ile ses getiren Supreme, bu kez tüm koleksiyonu sevenleriyle buluşturmaya hazırlanıyor.
18.08.2020
Son Eklenenler
Moda Bottega’nın 2. sayısı Büyük dijital değişimler gördüğümüz Bottega Veneta dijital dergisinin ikincisini yayınladı.
22.06.2021
Moda Gecelerin vazgeçilmez ismi: Pronovias Tüm dünyada gerçekleştirilen PronoviasEdit projesi, Türkiye’de sürpriz bir isimle paylaşıldı.
22.06.2021
Moda Sürdürülebilir ve şık Sürdürülebilir bir dünya için hepimizin dikkat etmesi gereken bu dönemde, büyük bir alkışı hak eden hareket Louis Vuitton’dan!
22.06.2021