All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 09.11.2020 Ray-Ban ‘’You’re On’’ Salih Devrim

Ray-Ban, ‘’You’re On’’ kampanyası ile özgürce yaşanılan hayatların, akış içindeki anına odaklanıyor.

Ray-Ban yeni sezon kampanyası ‘’You’re On’’ ile anın yaşandığı hayatları, gerçekçi ve zapt edilmemiş anlık görüntülerle bir araya getiriyor. Özgürce yaşamanın, kimsenin ne düşündüğünü umursamamanın altını çizen kampanya, reklam filmiyle temasını bir kez daha vurguluyor. Çekilen filmde, etrafındaki kişileri umursamadan kendilerini pinball oynamaya kaptırmış iki oyuncu karşımıza çıkıyor.

İkonik çerçevelerden oluşan tasarım, 1960 ve 70’lerin neşeli özgür ruhuyla somutlaşıyor. I-Shape Sekizgenler, büyük boyutlu geometrik şekilleriyle ve ifadeli kişilikleriyle ürünlerin öne çıkmasını sağlıyor. Doğrudan 1990’lardan çıkıp gelen Frank, orijinal renkler ve vintage altın Ray-Ban logosu ile koleksiyonda yerini alıyor. Yeni sezonda Wayfarer ailesindeki State Street modeli, asetattan yapılmış ve farklı renk geçenekleriyle zarif kare formu oluşturarak çağdaş bir tarz sunuyor.

Ray-Ban
You’re On
Son Eklenenler
Moda Unutulmayan Met Gala görünümleri Hangi ünlü stiliyle daha yaratıcı dersiniz? Gelin bu sorunun cevabına Met Gala görünümlerini inceleyerek karar verelim.
07.05.2021
Moda Met Gala hakkında Moda dünyasının Oscar’ı olarak bilinen Met Gala hakkında neler biliyoruz?
07.05.2021
Moda Annenize miras bırakın Anneler Günü henüz önümüzdeyken o güzel kadına bir sürpriz yapmak ister misiniz?
07.05.2021