All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 09.04.2021 Nike’tan yeni hamle Ataberk Kaçar

Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.

Moda camiasında her geçen gün paydası gittikçe artan sürdürülebirlik akımı bu sefer de Nike ile karşımıza çıkmayı başarıyor.  2021 Yaz koleksiyonu için çevre dostu malzemelerle sneaker serisi hazırlayan Nike, her bir çift için yaklaşık yüzde 20 sürdürülebilirlik hedefi bulundurduklarını söylüyor. Air Force 1, Blazer, Daybreak gibi Nike’ın ikonik siluetlerinin bulunduğu koleksiyon; Air VaporMax 2021 modelinin en az yüzde 55 geri dönüştürülmüş içerik kullanılarak üretildiğine işaret ederek, bugüne kadarki en sürdürülebilir ayakkabısı olduğunu da eklemeden geçmiyor. “Move to Zero” adıyla yayınlanan koleksiyon sezon boyunca Nike mağazalarından alışverişe açık durumda olacak.

nike
Benzer İçerikler
Moda Nike’ın rengarenk tasarımı Benekli kauçuk dış taban ile birlikte bu yepyeni tasarım, yaza hem renkli hem de konforlu bir giriş yapmanızı sağlayacak.
19.04.2021
Moda İkonik siluete yeni bakış Supreme ve Nike güçlerini birleştirerek ikonik modeli yeniliyor.
15.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021
Son Eklenenler
Moda Unutulmayan Met Gala görünümleri Hangi ünlü stiliyle daha yaratıcı dersiniz? Gelin bu sorunun cevabına Met Gala görünümlerini inceleyerek karar verelim.
07.05.2021
Moda Met Gala hakkında Moda dünyasının Oscar’ı olarak bilinen Met Gala hakkında neler biliyoruz?
07.05.2021
Moda Annenize miras bırakın Anneler Günü henüz önümüzdeyken o güzel kadına bir sürpriz yapmak ister misiniz?
07.05.2021