All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 19.04.2021 Nike’ın rengarenk tasarımı Dilara Alkan

Benekli kauçuk dış taban ile birlikte bu yepyeni tasarım, yaza hem renkli hem de konforlu bir giriş yapmanızı sağlayacak.

Yaklaşan yaz sezonu ile birlikte Nike, Air Rift'e yepyeni bir görünüm kazandırdı. Bu yeni tasarımla birlikte kadınların ayakkabı stili artık pembe ve mor tonlarının yanı sıra zeytin yeşili ile de renkleniyor.

Ayrık burunlu tasarımıyla bilinen ayakkabı, 1996'da yer alan orijinaline benzer dokulu detaylara sahip bir şekilde karşımıza çıkıyor. Üst kısım, rahat bir hissiyat için ayağı saran dokuma kumaştan üretilirken, bu cırt cırtlı tasarımın tabanı da ayağa tam oturuyor. Ayrıca Nike Grind, kauçuk dış tabanla birlikte benekli bir tasarımla birlikte en az yüzde beş geri dönüştürülmüş içeriğe sahip olarak üretiliyor. Bu yeni tasarım delikli taban astarı ile parçayı tamamlayarak ayağınızın gün boyunca nefes almasını da sağlıyor.

Nike’ın bu yenilikçi ve sürdürülebilir tasarımını incelemek için görsellere göz atabilirsiniz.

nike
Benzer İçerikler
Moda Nike’ın rengarenk tasarımı Benekli kauçuk dış taban ile birlikte bu yepyeni tasarım, yaza hem renkli hem de konforlu bir giriş yapmanızı sağlayacak.
19.04.2021
Moda İkonik siluete yeni bakış Supreme ve Nike güçlerini birleştirerek ikonik modeli yeniliyor.
15.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021
Son Eklenenler
Moda Bottega’nın 2. sayısı Büyük dijital değişimler gördüğümüz Bottega Veneta dijital dergisinin ikincisini yayınladı.
22.06.2021
Moda Gecelerin vazgeçilmez ismi: Pronovias Tüm dünyada gerçekleştirilen PronoviasEdit projesi, Türkiye’de sürpriz bir isimle paylaşıldı.
22.06.2021
Moda Sürdürülebilir ve şık Sürdürülebilir bir dünya için hepimizin dikkat etmesi gereken bu dönemde, büyük bir alkışı hak eden hareket Louis Vuitton’dan!
22.06.2021