All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 31.08.2020 MTV VMA 2020 Kırmızı Halı Merve Girgin

Sosyal mesafeli olarak gerçekleştirilen MTV Video Müzik Ödül Töreni, uzun zamandır özlediğimiz kırmızı halı stillerinin bizlerle buluşturuyor.

Değişen dünya düzeniyle birlikte eski ihtişamlı günleri biraz geride bırakmak durumunda kalmıştık. Gösteriler, defileler ve ödül törenleri pandemi nedeniyle ertelendi ve dünya buna ayak uyduracak yeni tedbirler almak durumunda kaldı. MTV Video Müzik Ödül Töreni, ödül sezonunun en popüleri ve belki de en sansasyoneli olarak, biraz garip ama eski günleri aratmayan bir şekilde gerçekleşti. Uzun zamandır ilk defa bu kadar insanın sanal bir şekilde olsa da bir araya geldiği tören de sosyal mesafe kuralları sıkı bir şekilde uygulandı. Keke Palmer tarafından sunulan törenin performansları önceden çekilirken, kırmızı halı da tören yayınlanmadan önce gerçekleşti. Lil’ Kim’ in mor takımı, Lady Gaga’ nın etten elbisesi gibi ikonik görünümlere yer veren MTV Video Müzik Ödülleri’nin bu seneki kırmızı halı görüntülerine gelin bakalım.

Son Eklenenler
Moda Zamansız tasarıma modern bakış Reebok ve Maison Margiela iş birliği, şık tasarımlarına bir yenisini daha ekledi.
21.06.2021
Moda Prada 2022 İlkbahar-Yaz 2022 İlkbahar-Yaz koleksiyonuyla bizleri podyumdan sıcak yaz günlerinin ılık esintili sahillerine taşıyan Prada, moda dünyasındaki tahtını kaptırmamaya kararlı!
21.06.2021
Moda Dior 2022 Cruise Atina’ya doğru bir yolculuğa ne dersiniz? Dior, 2022 Cruise koleksiyonu ile büyüleyici bir serüveni başlatıyor.
18.06.2021