All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 03.04.2020 Moda dünyasının heyecanla beklediği an Recep Duman

Moda dünyasının en prestijli yarışması olan Uluslararası Woolmark Prize’ın başvuruları başladı.

Dünyanın en çok bilinen moda tasarımcıları kim diye sorsak eminiz birçok isim sayarsınız. Ralph Lauren, Yves Saint Laurent, Karl Lagerfeld, Christian Dior, Huber de Givenchy, Pierre Balmain ve Valentino Garavani’nin ortak özellikleri moda dünyasını şekillendirmiş önemli isimler olmalarının yanı sıra bu isimlerin hepsi International Woolmark Prize’da derece almış olmaları.

Böylesine sükseye sahip yarışmanın 2020 yılı kazananı ise bir diğer yetenekli tasarımcı Richard Malone ve Bode oldu. Bu başarılı tasarımcılar yeni nesil modayı şekillendirecek önemli isimler arasında gösteriliyor. Siz de onların yanına adınızı yazdırmak ister misiniz? Cevap evet ise buraya tıklayarak ya da prize@wool.com adresine mail atarak International Woolmark Prize’a katılabilirsiniz.

2021 Uluslararası Woolmark Ödülü için toplam birleşik ödül fonu 1 milyon Avustralya Doları iken birinci 200.000 Avustralya Doları ve Karl Lagerfeld İnovasyon birincisi ise 100.000 Avustralya Doları ek para ödülünü kazanacak. Kazananlar ve finalistler ayrıca Merino yün kapsül koleksiyonlarını Uluslararası Woolmark Ödülü'nün geniş Perakende İş Ortağı Ağı aracılığıyla dünyanın en iyi butiklerinde ve mağazalarında ticarileştirme ve satma fırsatına sahip olacaklar.

Başvurular Temmuz 2020'de sona eriyor.

Galeri Daha fazlasını göster
Woolmark
International Woolmark Prize
Benzer İçerikler
Moda Uluslararası Woolmark Ödülü 2021 finalistleri Dünyanın en prestijli moda tasarım yarışması Uluslararası Woolmark Ödülü’nün 2021 finalistleri belli oldu.
09.06.2021
Moda LVMH Prize 2021 Moda dünyasına eşsiz yeteneklerin kazandırılmasında öncü olan LVMH Prize 2021 için başvurular başladı.
12.01.2021
Moda Prada'dan sürpriz Luna Rossa Prada Pirelli yelken takımının resmi üniforması yelken sporu tutkunları için Prada mağazalarında satışa sunuldu.
18.12.2020
Son Eklenenler
Moda Bottega’nın 2. sayısı Büyük dijital değişimler gördüğümüz Bottega Veneta dijital dergisinin ikincisini yayınladı.
22.06.2021
Moda Gecelerin vazgeçilmez ismi: Pronovias Tüm dünyada gerçekleştirilen PronoviasEdit projesi, Türkiye’de sürpriz bir isimle paylaşıldı.
22.06.2021
Moda Sürdürülebilir ve şık Sürdürülebilir bir dünya için hepimizin dikkat etmesi gereken bu dönemde, büyük bir alkışı hak eden hareket Louis Vuitton’dan!
22.06.2021