All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 07.05.2021 Met Gala hakkında Ataberk Kaçar

Moda dünyasının Oscar’ı olarak bilinen Met Gala hakkında neler biliyoruz?

Her yıl mayıs ayının ilk haftası izlemeye alışık olduğumuz ve bize adeta görsel bir şölen sunan Met Gala, 2020 yılında fiziksel olarak yapılamamasının ardından bu yıl da ertelendi. 13 Eylül 2021 ve Mayıs 2022  tarihine ertelenerek iki bölüm şeklinde sunulacak olan Met Gala, salgının gidişatına ve alınacak kararlara bağlı olarak bu yıl ihtiyacımız olan kırmızı halı görünümlerini bizlere fiziksel olarak sunabilme ihtimali bulunuyor. 2 bölüm şeklinde gerçekleşecek olan Met Gala’nın bu yılki konuları; 'In America: A Lexicon of Fashion' ve 'In America: An Anthology of Fashion'. Kostüm Enstitüsü’ne adeta övgü niteliğinde olan bu tema, Amerikan modasının gelişimini ihtişamlı bir şekilde sunmayı amaçlıyor. Modanın Oscar Töreni dediğimiz bu ihtişamlı Gala’yı, genç kızların sevgilisi olarak adlandırabileceğimiz Timothée Chalamet, çıkardığı yeni single ile müzik dünyasının gündeminde oturan Billie Eilish, Louis Vuitton’un yeni yüzü Naomi Osaka ve genç şair Amanda Gorman sunacak! Geçmiş yıllardan çok daha ‘samimi’ olacağı açıklanan Met Gala’ya bu yıl kaç kişinin katılacağı hakkında hala bilgi yokken, Met Gala şimdiden büyük yankı uyandırmayı başardı.

Met Gala
Benzer İçerikler
Moda Unutulmayan Met Gala görünümleri Hangi ünlü stiliyle daha yaratıcı dersiniz? Gelin bu sorunun cevabına Met Gala görünümlerini inceleyerek karar verelim.
07.05.2021
Moda Met Gala hakkında Moda dünyasının Oscar’ı olarak bilinen Met Gala hakkında neler biliyoruz?
07.05.2021
Ünlüler Lizzo ve moda Lizzo müzik piyasasını olduğu kadar moda dünyasını da ele geçiriyor.
21.05.2020
Son Eklenenler
Moda Bottega’nın 2. sayısı Büyük dijital değişimler gördüğümüz Bottega Veneta dijital dergisinin ikincisini yayınladı.
22.06.2021
Moda Gecelerin vazgeçilmez ismi: Pronovias Tüm dünyada gerçekleştirilen PronoviasEdit projesi, Türkiye’de sürpriz bir isimle paylaşıldı.
22.06.2021
Moda Sürdürülebilir ve şık Sürdürülebilir bir dünya için hepimizin dikkat etmesi gereken bu dönemde, büyük bir alkışı hak eden hareket Louis Vuitton’dan!
22.06.2021