All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 22.01.2021 Mansur Gavriel’in yeni gözdesi Onur Özcan

Mansur Gavriel, çok sevilen çanta modeli Lady ile yeni bir yolculuğa çıkıyor.

Mansur Gavriel ikilisi yeni bir tasarım müjdesiyle karşımızda. New-York merkezli marka İnstagram’da en sevilen çantalar arasında yer alan Lady modelini yeniden yorumlayarak Soft Lady’yi oluşturdu. İkili yeniden yorumladığı modelde zamansız ve çabasız tavrını sürdürüyor. Adeta “Less is more” deyimini yansıtan tasarım tüm sadeliğiyle stilinizi güçlendirmeye hazır. Soft Lady, siyah, macchiato, elektrik mavisi ve fildişi renk seçenekleriyle karşımıza çıkıyor. Bu tasarımı ton sür ton görünümlerinizi ya da desenli giysiler tercih ettiğiniz görünümlerinizi tamamlamak için tercih edebilirsiniz. Gerçek deri materyal kullanılarak üretilen çanta süt bir iç astar ve iç cebe sahip. 22 Ocak’tan itibaren satışa sunulacak Soft Lady ve diğer çanta modellerine Mansur Gavriel resmi sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mansur Gavriel
Lady Soft
Instagram
Benzer İçerikler
Moda Mansur Gavriel’in yeni gözdesi Mansur Gavriel, çok sevilen çanta modeli Lady ile yeni bir yolculuğa çıkıyor.
22.01.2021
Moda Mango'nun triko aşkı Mango sezonu trikoyla açtı.
14.09.2020
Son Eklenenler
Moda Şıklığın değişmeyen adresi Bu yıl 148. yaşına basan olan Levi’s, klasik ama şık 501 Jean modelini birbirinden ünlü isimlerle buluşturdu.
17.05.2021
Moda 2021 Brit Ödülleri kırmızı halı Merakla beklediğiniz an geldi de çattı! 2021 Brit Ödülleri’nde en az aldıkları ödüller kadar dikkat çeken kırmızı halı görünümlerini incelemeye ne dersiniz?
12.05.2021
Moda Prada x Hunter Schafer İlk kez 2007 yılında piyasaya çıkan Prada’nın Galleria çantası yepyeni bir bakışla yeniden karşımızda.
11.05.2021