All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 23.03.2020 Les Benjamins’ten çağrı Yunus Başaran

Sosyal uzaklaştığımız şu günlerde, markalardan evde kal temalı kampanyalar gelmeye devam ediyor.

Koronavirüs ya da bilimsel adıyla Covid-19 sebebiyle sadece ülkemiz değil tüm dünya sosyal uzaklaşarak hem hastalıktan uzak duruyor hem de salgını yavaşlatmaya çalışıyor. Yüksek moda ve hızlı modanın önemli isimleri de bu evde kalma konusunu sonuna kadar destekliyor. Bir diğer destek ise ülkemizi global moda arenasında başarıyla temsil eden Les Benjamins’ten geldi.

Les Benjamins kurucu ve kreatif direktörü Bünyamin Aydın ve kadın Koleksiyonu baş tasarımcısı eşi Lamia Al Otaishan Aydın'ın başlattığı, markanın 2020 İlkbahar-Yaz koleksiyonu içerisinde yer alan Essentials koleksiyonu merkezinde gelişen yeni kampanya #StayHomeStayCozy adını taşıyor.

Proje kapsamında ise Dila Tarkan, Fethi Sabancı Kamışlı, Tuba Ünsal, Yağmur Tanrısevsin, Burak Yörük, Hakan Sabancı, Mustafa Sandal, Rachel Araz gibi ünlü isimler gerçekleştirdikleri paylaşımlar ile herkesi evde kalmaya davet etti.

Les Benjamins
Stay Home
Stay Cozy
Essentials
Benzer İçerikler
Moda Les Benjamins'ten bir ilk Les Benjamins Anadolu Yakası’ndaki ilk mağazasını Akasya Acıbadem AVM’de açtı. Gelin birlikte mağazanın tasarımını inceleyelim.
05.03.2021
Moda Eğlenceli tavrıyla Les Benjamins Havalı görünümünü çocuklarla buluşturan Les Benjamins, yeni çocuk kapsül koleksiyonu ile eğlenceli tasarımlar ortaya çıkarıyor.
26.01.2021
Moda Les Benjamins Activewear ürünleri ile karşımızda Moda dünyasının yükselen değeri Les Benjamins, sokak kültürünü Activewear koleksiyonu ile buluşturuyor.
15.01.2021
Son Eklenenler
Moda Zamansız tasarıma modern bakış Reebok ve Maison Margiela iş birliği, şık tasarımlarına bir yenisini daha ekledi.
21.06.2021
Moda Prada 2022 İlkbahar-Yaz 2022 İlkbahar-Yaz koleksiyonuyla bizleri podyumdan sıcak yaz günlerinin ılık esintili sahillerine taşıyan Prada, moda dünyasındaki tahtını kaptırmamaya kararlı!
21.06.2021
Moda Dior 2022 Cruise Atina’ya doğru bir yolculuğa ne dersiniz? Dior, 2022 Cruise koleksiyonu ile büyüleyici bir serüveni başlatıyor.
18.06.2021