All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 05.03.2021 Les Benjamins'ten bir ilk Salih Devrim

Les Benjamins Anadolu Yakası’ndaki ilk mağazasını Akasya Acıbadem AVM’de açtı. Gelin birlikte mağazanın tasarımını inceleyelim.

Baharın gelişiyle birlikte canlanan sektörlerin başında moda sektörü geliyor. Markalar, pandemi sürecinde planladıkları çalışmaları bir bir hayata geçirmeye başlıyor. Hızlı geçen moda haftalarından sonra bu sefer markalar yeni iş birliklerini ve güncel haberlerini moda severlerle paylaşıyor.

Tasarımlarında hikayeleri, kültürleri ve gelenekleri harmanlayarak günümüz sokak modasına yansıtan Les Benjamins ise Anadolu Yakası’ndaki ilk mağazasını Akasya Acıbadem AVM’de açtı. Akasya Alışveriş Merkezi’nde yer alan mimarisi tuğla ve harç görünümünden oluşan 180 metrekarelik yeni mağaza, İstanbul'un çok kültürlü köklerinin ruhunu yakalamayı hedeflerken, gençlik ve moda meraklılarını yepyeni bir kent deneyimine davet ediyor. Dong-Ping Wong ile yakın iş birliği içinde tasarlanan ve YOO Mimarlık tarafından donatılan bu yeni minimalist alışveriş destinasyonu, Bünyamin Aydın'ın kültür ve topluluk için güçlü perakende ivmeleri yaratmayı üstlendiğini bir kez daha kanıtlıyor. Bu kapsamda Bünyamin Aydın, İstanbul'un alışveriş deneyiminin tüm çarklarında çeşitliliği artırmak amacıyla Les Benjamins'in kadın ve erkek koleksiyonlarının yanısıra mağazada Nike, Puma, Adidas, Reebok, Vans ve Asics gibi çeşitli ve sürekli gelişen markaları da yer alıyor. Mağazanın tasarımını incelemek için aşağıdaki görsellere göz atabilirsiniz.

Les Benjamins
Akasya Acıbadem AVM
Benzer İçerikler
Moda Les Benjamins'ten bir ilk Les Benjamins Anadolu Yakası’ndaki ilk mağazasını Akasya Acıbadem AVM’de açtı. Gelin birlikte mağazanın tasarımını inceleyelim.
05.03.2021
Moda Eğlenceli tavrıyla Les Benjamins Havalı görünümünü çocuklarla buluşturan Les Benjamins, yeni çocuk kapsül koleksiyonu ile eğlenceli tasarımlar ortaya çıkarıyor.
26.01.2021
Moda Les Benjamins Activewear ürünleri ile karşımızda Moda dünyasının yükselen değeri Les Benjamins, sokak kültürünü Activewear koleksiyonu ile buluşturuyor.
15.01.2021
Son Eklenenler
Moda Şıklığın değişmeyen adresi Bu yıl 148. yaşına basan olan Levi’s, klasik ama şık 501 Jean modelini birbirinden ünlü isimlerle buluşturdu.
17.05.2021
Moda 2021 Brit Ödülleri kırmızı halı Merakla beklediğiniz an geldi de çattı! 2021 Brit Ödülleri’nde en az aldıkları ödüller kadar dikkat çeken kırmızı halı görünümlerini incelemeye ne dersiniz?
12.05.2021
Moda Prada x Hunter Schafer İlk kez 2007 yılında piyasaya çıkan Prada’nın Galleria çantası yepyeni bir bakışla yeniden karşımızda.
11.05.2021