All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 05.03.2021 Les Benjamins'ten bir ilk Salih Devrim

Les Benjamins Anadolu Yakası’ndaki ilk mağazasını Akasya Acıbadem AVM’de açtı. Gelin birlikte mağazanın tasarımını inceleyelim.

Baharın gelişiyle birlikte canlanan sektörlerin başında moda sektörü geliyor. Markalar, pandemi sürecinde planladıkları çalışmaları bir bir hayata geçirmeye başlıyor. Hızlı geçen moda haftalarından sonra bu sefer markalar yeni iş birliklerini ve güncel haberlerini moda severlerle paylaşıyor.

Tasarımlarında hikayeleri, kültürleri ve gelenekleri harmanlayarak günümüz sokak modasına yansıtan Les Benjamins ise Anadolu Yakası’ndaki ilk mağazasını Akasya Acıbadem AVM’de açtı. Akasya Alışveriş Merkezi’nde yer alan mimarisi tuğla ve harç görünümünden oluşan 180 metrekarelik yeni mağaza, İstanbul'un çok kültürlü köklerinin ruhunu yakalamayı hedeflerken, gençlik ve moda meraklılarını yepyeni bir kent deneyimine davet ediyor. Dong-Ping Wong ile yakın iş birliği içinde tasarlanan ve YOO Mimarlık tarafından donatılan bu yeni minimalist alışveriş destinasyonu, Bünyamin Aydın'ın kültür ve topluluk için güçlü perakende ivmeleri yaratmayı üstlendiğini bir kez daha kanıtlıyor. Bu kapsamda Bünyamin Aydın, İstanbul'un alışveriş deneyiminin tüm çarklarında çeşitliliği artırmak amacıyla Les Benjamins'in kadın ve erkek koleksiyonlarının yanısıra mağazada Nike, Puma, Adidas, Reebok, Vans ve Asics gibi çeşitli ve sürekli gelişen markaları da yer alıyor. Mağazanın tasarımını incelemek için aşağıdaki görsellere göz atabilirsiniz.

Les Benjamins
Akasya Acıbadem AVM
Benzer İçerikler
Moda Kaykay kültürünün yükselişi Sokak kültürümüzün iki önemli temsilcisinden önemli bir işbirliği geldi.
12.08.2021
Moda Olimpiyatta Les Benjamins Tokyo 2020 Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları için Les Benjamins Kreatif Direktörü Bünyamin Aydın, Tokyo'da yarışacak Türk sporcuların resmi spor kıyafetleri ile büyülüyor.
24.06.2021
Moda Les Benjamins'ten bir ilk Les Benjamins Anadolu Yakası’ndaki ilk mağazasını Akasya Acıbadem AVM’de açtı. Gelin birlikte mağazanın tasarımını inceleyelim.
05.03.2021
Son Eklenenler
Moda Aynı sahnede güçlü isimler Beymen Club, Büşra Develi ve Birkan Sokullu ile moda tutkunlarını yeni bir keşfe davet ediyor.
02.09.2021
Moda Pandora ile hikayeni anlat Yeni başlangıçların ve özel anların en güzel hediyesi olan Pandora, stilini göstermen ve hikayeni anlatman için yepyeni mücevherleriyle birlikte seni şık bir dünyaya davet ediyor. Bu davete kulak vermek ister misin?
02.09.2021
Moda Serena'dan sportif koleksiyon Serena Williams Nike ile yeni bir koleksiyon çıkarmaya hazırlanıyor.
26.08.2021