All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 13.11.2020 Les Benjamins’in yeni koleksiyonu Salih Devrim

Les Benjamins’in yeni kapsül koleksiyonu, Grand Prix tutkusuyla bir araya gelerek enerjik ve sıra dışı bir görünüm yaratıyor.

İstanbul merkezli lüks sokak giyim markası Les Benjamins, geçtiğimiz günlerde Coca-Cola ile gerçekleştirdiği iş birliğinden sonra yeni bir koleksiyonla karşımıza çıkıyor. Les Benjamins Racing kapsül koleksiyonu, Bünyamin Aydın’ın Grand Prix tutkusuyla bir araya geliyor. Tasarımların enerjik ve sıra dışı doğası, markanın sokak kültürü anlayışıyla özel bir kapsülde buluşuyor. Yarış kültüründen ve motor sporlarından ilham alınarak oluşturulan tasarımlar, 9 parçalık unisex kapsül koleksiyonunu ortaya çıkarıyor. Koleksiyon, sweatshirtten damalı pantolona, tshirtten kasket şemsiyeye kadar geniş bir yelpaze sunuyor.

Les Benjamins Racing kapsül koleksiyonu 13 Kasım’dan itibaren, Les Benjamins Nişantaşı flagship mağazasında ve web sitesinde satışa sunuluyor.

Les Benjamins
Racing kapsül koleksiyon
Benzer İçerikler
Moda Les Benjamins'ten bir ilk Les Benjamins Anadolu Yakası’ndaki ilk mağazasını Akasya Acıbadem AVM’de açtı. Gelin birlikte mağazanın tasarımını inceleyelim.
05.03.2021
Moda Eğlenceli tavrıyla Les Benjamins Havalı görünümünü çocuklarla buluşturan Les Benjamins, yeni çocuk kapsül koleksiyonu ile eğlenceli tasarımlar ortaya çıkarıyor.
26.01.2021
Moda Les Benjamins Activewear ürünleri ile karşımızda Moda dünyasının yükselen değeri Les Benjamins, sokak kültürünü Activewear koleksiyonu ile buluşturuyor.
15.01.2021
Son Eklenenler
Moda Zamansız tasarıma modern bakış Reebok ve Maison Margiela iş birliği, şık tasarımlarına bir yenisini daha ekledi.
21.06.2021
Moda Prada 2022 İlkbahar-Yaz 2022 İlkbahar-Yaz koleksiyonuyla bizleri podyumdan sıcak yaz günlerinin ılık esintili sahillerine taşıyan Prada, moda dünyasındaki tahtını kaptırmamaya kararlı!
21.06.2021
Moda Dior 2022 Cruise Atina’ya doğru bir yolculuğa ne dersiniz? Dior, 2022 Cruise koleksiyonu ile büyüleyici bir serüveni başlatıyor.
18.06.2021