All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 16.11.2020 Ivy Park koleksiyonu genişliyor Onur Özcan

adidas X Ivy Park: This Is My Park koleksiyonu beklenmedik bir sürprizle karşımızda.

29 Ekim’de satışa sunulan adidas X Ivy Park koleksiyonu yine satışa sunulduğu andan itibaren yoğun bir ilgiyle karşılaştı. Ünlüler arasında ilk giyenin kim olduğu yarışına sebep olan koleksiyon bünyesindeki trend parçaların yanı sıra aynı zamanda “Senin parkın neresi?” çıkış noktasıyla içinde bulunduğumuz sürece de ışık tutmuştu. Beyoncé ve Adidas ikilisi koleksiyon sunulalı neredeyse 15 gün olmuşken Adidas X Ivy Park koleksiyonuna kahverengi ve siyah ürünlerden oluşan yeni bir ürün grubu daha ekleyeceğini duyurdu. Hazırlanan yeni koleksiyonda spor tarzın şıklıkla buluştuğunu görüyoruz. Ceketlerden bel çantalarına, transparan bluzlardan taytlara birçok tasarım siyah ve kahverengiyle buluşuyor. Koleksiyonda UltraBOOST OG ve Supersleek 72 ayakkabıları da yer alıyor. adidas X Ivy Park işbirliğinin yeni ürünleri ise 19 Kasım’da sunulacak.

Ivy Park
Beyonce
adidas
Benzer İçerikler
Moda adidas yeni iş birliğini duyurdu Tasarım mirasına yenilikçi bakış.
06.04.2021
Moda Wales Bonner'den yeni işbirliği 2021 ilkbahar-yaz koleksiyonu için hazır olun!
02.04.2021
Güzellik 2021 Grammy Ödülleri güzellik görünümleri Ünlü isimler kırmızı halıda, kıyafetleriyle olduğu kadar; şaşırtıcı göz, dudak makyajlarıyla, saçlarıyla ve daha fazlasıyla dikkat çektiler.
15.03.2021
Son Eklenenler
Moda Unutulmayan Met Gala görünümleri Hangi ünlü stiliyle daha yaratıcı dersiniz? Gelin bu sorunun cevabına Met Gala görünümlerini inceleyerek karar verelim.
07.05.2021
Moda Met Gala hakkında Moda dünyasının Oscar’ı olarak bilinen Met Gala hakkında neler biliyoruz?
07.05.2021
Moda Annenize miras bırakın Anneler Günü henüz önümüzdeyken o güzel kadına bir sürpriz yapmak ister misiniz?
07.05.2021