All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 26.01.2021 İlk görseller geldi Onur Özcan

Şaşırtıcı işbirliğinden ilk görseller sızdırıldı.

Jean Paul Gautier geçtiğimiz yıl 2020 Couture koleksiyonu için sacai markasının tasarımcısı Chitose Abe koleksiyon için seçilen ilk konuk tasarımcıydı. Pandemiden dolayı koleksiyonun takvimi gecikse de Jean Paul Gautier ve Chitose Abe’nin yolları bu şekilde kesişti. Bunun yanı sıra Chitose Abe’nin de Nike ile ortaya koyduğu birçok başarılı proje oldu. Durum böyle olunca karşımıza çıkan bir sonraki gelişme ise bu üçlünün ortak bir çalışmaya imza atmasıydı. Kulislerde üçlünün yeni bir projeye imza atacağı konuşulsa da henüz ortada net bir şey yoktu. Ta ki henüz açıklanmayan sacai x Jean Paul Gauter x Nike WaporWaffle işbirliğinden görüntüler sızdırılıncaya kadar. Geçtiğimiz günlerde paylaşılan görseller moda dünyasında ve özellikle sneaker tutkunlarında oldukça büyük bir heyecan uyandırdı. Jean Paul Gautier, Chitose Abe ve Nike imzalı yeni sneaker dikkat çekici detaylarla karşımıza çıktı. Bunlardan en önemlisi ise tasarımda yer alan Nike ambleminin üzerinden geçen didiş detaylarıydı. Bunun yanı sıra sneakerın siyah-beyaz detaylara sahip oluşu ve tabanında kullanılan üç katmanlı taban tasarımı şimdiden çok beğenildi. Resmi olarak işbirliğinin sunulmasını ve diğer gelişmeleri merakla bekliyoruz.

Jean Paul Gautier
Chitose Abe
Nike
sacai
Benzer İçerikler
Moda Nike’ın rengarenk tasarımı Benekli kauçuk dış taban ile birlikte bu yepyeni tasarım, yaza hem renkli hem de konforlu bir giriş yapmanızı sağlayacak.
19.04.2021
Moda İkonik siluete yeni bakış Supreme ve Nike güçlerini birleştirerek ikonik modeli yeniliyor.
15.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021
Son Eklenenler
Moda Unutulmayan Met Gala görünümleri Hangi ünlü stiliyle daha yaratıcı dersiniz? Gelin bu sorunun cevabına Met Gala görünümlerini inceleyerek karar verelim.
07.05.2021
Moda Met Gala hakkında Moda dünyasının Oscar’ı olarak bilinen Met Gala hakkında neler biliyoruz?
07.05.2021
Moda Annenize miras bırakın Anneler Günü henüz önümüzdeyken o güzel kadına bir sürpriz yapmak ister misiniz?
07.05.2021