All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 06.08.2020 İlham veren tenis stili Salih Devrim

Son zamanda ismini bağış toplama kampanyası ile duyuran Brain Dead yeni iş birliğiyle sahneyi Prince ile paylaşıyor.

Brain Dead, tenis alanında önde gelen, raket üreticisi ve spor giyim markası olan Prince ile anlaştı. Tenis stilinin dikkat çeken tasarımında retro esintili dokunuşlar ve çarpıcı renkler bizi karşılıyor. Koleksiyon, çeşitli formlardan oluşan şapkalar, dik boğazlı fermuarlı ceketler, uzun kollu polo ve birbirinden farklı tasarımsal tişörtlerden oluşuyor. En dikkat çekici parçası ise ‘P’ logosunu saran ve tasarım renklerin birleşimini gördüğümüz tenis raketi oluyor. Canlı turuncunun ve turkuaz renginin hakim olduğu koleksiyon satış için sunulmaya başladı. Detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Brain Dead
Prince
Benzer İçerikler
Moda İlham veren tenis stili Son zamanda ismini bağış toplama kampanyası ile duyuran Brain Dead yeni iş birliğiyle sahneyi Prince ile paylaşıyor.
06.08.2020
Son Eklenenler
Moda Zamansız tasarıma modern bakış Reebok ve Maison Margiela iş birliği, şık tasarımlarına bir yenisini daha ekledi.
21.06.2021
Moda Prada 2022 İlkbahar-Yaz 2022 İlkbahar-Yaz koleksiyonuyla bizleri podyumdan sıcak yaz günlerinin ılık esintili sahillerine taşıyan Prada, moda dünyasındaki tahtını kaptırmamaya kararlı!
21.06.2021
Moda Dior 2022 Cruise Atina’ya doğru bir yolculuğa ne dersiniz? Dior, 2022 Cruise koleksiyonu ile büyüleyici bir serüveni başlatıyor.
18.06.2021