All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 15.04.2021 İkonik siluete yeni bakış Ataberk Kaçar

Supreme ve Nike güçlerini birleştirerek ikonik modeli yeniliyor.

Spor ayakkabı dünyasının devi olarak da bilinen Air Max 96, Supreme ve Nike işbirliğiyle yenilenmeye hazırlanıyor. İlk olarak 1996 yılında piyasaya sürülen ikonik siluet, siyahın üstüne kırmızı detaylar eklenerek yenilendi. File bir üst kısım ile yapılan düşük bilekli spor ayakkabı, yan ve orta kısmında şeffaf plastik pencerelere siyah deri paneller eklenerek göz kamaştırıcı değişimini sergiliyor. Şeffaf orta taban Air birimleri ile tamamlanırken, Supreme markalı iç taban ile eşsiz uyum sağlanarak modaseverleri heyecanlandıran değişim tamamlanıyor. Air Max 96’nın ne zaman çıkacağı sır gibi saklanırken, önümüzdeki birkaç ay içinde satışa sunulması bekleniyor.

nike
supreme
Benzer İçerikler
Moda Nike’ın rengarenk tasarımı Benekli kauçuk dış taban ile birlikte bu yepyeni tasarım, yaza hem renkli hem de konforlu bir giriş yapmanızı sağlayacak.
19.04.2021
Moda İkonik siluete yeni bakış Supreme ve Nike güçlerini birleştirerek ikonik modeli yeniliyor.
15.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021
Son Eklenenler
Moda Unutulmayan Met Gala görünümleri Hangi ünlü stiliyle daha yaratıcı dersiniz? Gelin bu sorunun cevabına Met Gala görünümlerini inceleyerek karar verelim.
07.05.2021
Moda Met Gala hakkında Moda dünyasının Oscar’ı olarak bilinen Met Gala hakkında neler biliyoruz?
07.05.2021
Moda Annenize miras bırakın Anneler Günü henüz önümüzdeyken o güzel kadına bir sürpriz yapmak ister misiniz?
07.05.2021