All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 04.05.2021 Ezgi Mola hayalini gerçekleştirdi! Ataberk Kaçar

Ezgi Mola’nın hayalim dediği koleksiyon modaseverler ile boyner.com.tr’de buluşmaya hazırlanıyor!

Televizyon ekranlarından tanıdığımız Ezgi Mola, hayali olan markası Ezomola ile rengarenk yaz renklerini buluşturarak modaseverleri buluşturmayı amaçlıyor. Ezgi Mola’nın stilinden izler taşıyan Ezomola koleksiyonu, keten ve hafif kumaşlar kullanılarak yaz severler düşünülmüş; kırmızı, hardal, turuncu, mavi, beyaz gibi renklerle karşımıza çıkan koleksiyon uzun süre gündemimizi meşgul edecek gibi gözüküyor. Mini ve maxi boy elbiseler, karpuz kollu bluzlar, birbirinden rahat şort ve takımların aynı çatı altında buluşturulduğu koleksiyon sadece Boyner mağazaları ve boyner.com.tr’de yaz severlerle buluşmayı bekliyor!

boyner
Ezgi Mola
Benzer İçerikler
Moda Ezgi Mola hayalini gerçekleştirdi! Ezgi Mola’nın hayalim dediği koleksiyon modaseverler ile boyner.com.tr’de buluşmaya hazırlanıyor!
04.05.2021
Güzellik Bakım zamanı: La Colline Soğuk havalardan dolayı bakıma ihtiyaç olan ciltlerimizin yardımına La Colline koşuyor.
12.01.2021
Moda Yeni koleksiyonuyla Ceylan Kolat Dünyaca ünlü markaların koleksiyonlarının yanı sıra Türkiye’nin en sevilen markalarını bir arada sunan ve son dönemde yaptığı tasarımcı işbirlikleriyle moda dünyasında adından söz ettiren Boyner, yepyeni bir koleksiyona imza attı. Doğadan aldığı ilhamı desenlere taşıyan illüstratör ve tasarımcı Ceylan Kolat tarafından kurulan Fonfique markası ile bir araya gelen Boyner, 2020-21 Sonbahar-Kış sezonu için sunulan Fonfique for Boyner koleksiyonuyla aksesuar tutkunları ile buluşuyor. Öyleyse koleksiyonu daha yakından incelemek için Ceylan Kolat ile sohbetimize başlayalım.
22.12.2020
Son Eklenenler
Moda Zamansız tasarıma modern bakış Reebok ve Maison Margiela iş birliği, şık tasarımlarına bir yenisini daha ekledi.
21.06.2021
Moda Prada 2022 İlkbahar-Yaz 2022 İlkbahar-Yaz koleksiyonuyla bizleri podyumdan sıcak yaz günlerinin ılık esintili sahillerine taşıyan Prada, moda dünyasındaki tahtını kaptırmamaya kararlı!
21.06.2021
Moda Dior 2022 Cruise Atina’ya doğru bir yolculuğa ne dersiniz? Dior, 2022 Cruise koleksiyonu ile büyüleyici bir serüveni başlatıyor.
18.06.2021