All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 04.12.2020 Ev rahatlığı ile Les Benjamins Salih Devrim

Les Benjamins Loungewear koleksiyonu, rahat hareket etmemizi sağlayacak ürünleri bir araya getiriyor.

Lüks sokak giyim markası Les Benjamins, en son Stay Home Stay Cozy kampanyasıyla dikkatleri üzerine çekmişti. COVID-19 ile mücadeleyi konu alan kampanya, birçok ünlünün desteği ile geniş kitlelere ulaşmıştı. Şimdi ise aynı temadan ilham alarak oluşturulan Les Benjamins Loungewear koleksiyonu sokak stilini ev hayatına taşımayı hedefliyor.

Gri, siyah, bej ve taupe tonlarından oluşan Loungewear kapsül koleksiyonu, yumuşak pamuklu kumaş dokusu sayesinde ev ve spor giyimi için konfor yaratıyor. Doğal ve sevimli tavırlara sahip kampanya görselleri, tasarımların eğlenceli yönlerini ortaya çıkarıyor. Tayttan şorta, tişörtten spor sütyenine kadar geniş ürün yelpazesi sunan koleksiyon, 4 Aralık’tan itibaren Nişantaşı mağazasında ve web sitesinde satışa sunulacak. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.

Les Benjamins Loungewear
Stay Home Stay Cozy
Benzer İçerikler
Moda Les Benjamins'ten bir ilk Les Benjamins Anadolu Yakası’ndaki ilk mağazasını Akasya Acıbadem AVM’de açtı. Gelin birlikte mağazanın tasarımını inceleyelim.
05.03.2021
Moda Eğlenceli tavrıyla Les Benjamins Havalı görünümünü çocuklarla buluşturan Les Benjamins, yeni çocuk kapsül koleksiyonu ile eğlenceli tasarımlar ortaya çıkarıyor.
26.01.2021
Moda Les Benjamins Activewear ürünleri ile karşımızda Moda dünyasının yükselen değeri Les Benjamins, sokak kültürünü Activewear koleksiyonu ile buluşturuyor.
15.01.2021
Son Eklenenler
Moda Zamansız tasarıma modern bakış Reebok ve Maison Margiela iş birliği, şık tasarımlarına bir yenisini daha ekledi.
21.06.2021
Moda Prada 2022 İlkbahar-Yaz 2022 İlkbahar-Yaz koleksiyonuyla bizleri podyumdan sıcak yaz günlerinin ılık esintili sahillerine taşıyan Prada, moda dünyasındaki tahtını kaptırmamaya kararlı!
21.06.2021
Moda Dior 2022 Cruise Atina’ya doğru bir yolculuğa ne dersiniz? Dior, 2022 Cruise koleksiyonu ile büyüleyici bir serüveni başlatıyor.
18.06.2021