All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 26.01.2021 Eğlenceli tavrıyla Les Benjamins Salih Devrim

Havalı görünümünü çocuklarla buluşturan Les Benjamins, yeni çocuk kapsül koleksiyonu ile eğlenceli tasarımlar ortaya çıkarıyor.

Şık görünümünün yanı sıra rahat ve eğlenceli görünümlerle de karşımıza çıkan Les Benjamins, 2020 Sonbahar-Kış Essentials koleksiyonunda çocuk kapsül koleksiyonuna da yer veriyor. Ana koleksiyona göre daha ulaşılabilir olmayı amaçlayan Essentials Les Benjamins, her sezon en çok ilgi gören tasarımlarından biri haline geliyor. Böylelikle 2020 Sonbahar-Kış Essentials koleksiyonunun unisex ve rahat tasarımlarına çocuk koleksiyonu da ekliyor.

Yedi farklı renkte sunulan tişört, hoodie ve eşofmanlar koleksiyonda ön plana çıkıyor. Ebeveynler ve çocuklara stil ve rahatlık sunan Essentials koleksiyonu aynı zamanda sürdürülebilir pamuk çiftçiliğini destekliyor ve yüzde 100 organik pamuktan üretilmesiyle dikkat çekiyor. Les Benjamins Kids koleksiyonu 25 Ocak itibariyle Les Benjamins Nişantaşı flagship mağazası ve web sitesinde satışa sunuluyor.

Les Benjamins
Kids
Benzer İçerikler
Moda Kaykay kültürünün yükselişi Sokak kültürümüzün iki önemli temsilcisinden önemli bir işbirliği geldi.
12.08.2021
Moda Olimpiyatta Les Benjamins Tokyo 2020 Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları için Les Benjamins Kreatif Direktörü Bünyamin Aydın, Tokyo'da yarışacak Türk sporcuların resmi spor kıyafetleri ile büyülüyor.
24.06.2021
Moda Les Benjamins'ten bir ilk Les Benjamins Anadolu Yakası’ndaki ilk mağazasını Akasya Acıbadem AVM’de açtı. Gelin birlikte mağazanın tasarımını inceleyelim.
05.03.2021
Son Eklenenler
Moda Aynı sahnede güçlü isimler Beymen Club, Büşra Develi ve Birkan Sokullu ile moda tutkunlarını yeni bir keşfe davet ediyor.
02.09.2021
Moda Pandora ile hikayeni anlat Yeni başlangıçların ve özel anların en güzel hediyesi olan Pandora, stilini göstermen ve hikayeni anlatman için yepyeni mücevherleriyle birlikte seni şık bir dünyaya davet ediyor. Bu davete kulak vermek ister misin?
02.09.2021
Moda Serena'dan sportif koleksiyon Serena Williams Nike ile yeni bir koleksiyon çıkarmaya hazırlanıyor.
26.08.2021