All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 16.02.2021 Doğru seçim Cardi B Salih Devrim

Reebok, doğadan aldığı ilhamı hazırladığı iki yeni koleksiyona yansıtarak sürdürülebilir tasarımlarla karşımıza çıkıyor.

Spor giyim dünyasının öncü markalarından biri olan Reebok, moda sektörünü heyecanlandıran iki yeni iş birliği duyurdu. Grammy ödüllü rapçi Cardi B’nin aykırı dünyasını yansıtan ve yepyeni bir renk paletini Club-C dünyasıyla buluşturan Reebok x Cardi B Neon koleksiyonuyla birlikte, doğadan ilham alınan estetiğin yansımalarının görüldüğü Story mfg. koleksiyonunu da tüketicilere sunuldu.

Dünya çapında bir moda ikonu olan Cardi B’nin cesur kişiliğini yansıtan Reebok x Cardi B koleksiyonunda, dinamik pembe, kireç taşı ve yalnızca çocuk ürünlerinde kullanılan klasik pembe renkleri yer alıyor. Club-C ve Beatnik modellerinde ise plastik kullanımını azaltmak için tasarlanan tek bir üst bant ve ayakkabının terliğe dönüştürülebilmesini sağlamak için geliştirilen tamamen çıkarılabilir bir arka kayış dikkatleri çekiyor. Koleksiyonun detaylarına ise buradan ulaşabilirsiniz.

Reebok
Cardi B
Benzer İçerikler
Moda Zamansız tasarıma modern bakış Reebok ve Maison Margiela iş birliği, şık tasarımlarına bir yenisini daha ekledi.
21.06.2021
ALL Men Antik çağ: Reebok ve Cottweiler Reebok ve Cottweiler’ın devam eden iş birliği yeni tasarımlar ile taçlanıyor. New Age Traveller adlı koleksiyon ise yeni çağın gezginlerine yeni bir soluk katıyor.
28.05.2021
Moda Cardi B ve Reebok'tan yeni renkler Cardi B x Reebok işbirliği Anneler Günü'nü “Mommy & Me” koleksiyonuyla kutlamaya hazırlanıyor!
10.05.2021
Son Eklenenler
Moda Bottega’nın 2. sayısı Büyük dijital değişimler gördüğümüz Bottega Veneta dijital dergisinin ikincisini yayınladı.
22.06.2021
Moda Gecelerin vazgeçilmez ismi: Pronovias Tüm dünyada gerçekleştirilen PronoviasEdit projesi, Türkiye’de sürpriz bir isimle paylaşıldı.
22.06.2021
Moda Sürdürülebilir ve şık Sürdürülebilir bir dünya için hepimizin dikkat etmesi gereken bu dönemde, büyük bir alkışı hak eden hareket Louis Vuitton’dan!
22.06.2021