All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 08.01.2021 Devler bir arada Onur Özcan

Nike, Jordan Brand ve Converse 2021 Çin yeni yılı için hazırladıkları koleksiyon için Çin’in Bahar Festivali'nden ilham aldılar.

Çin takvimiyle de yeni yılı karşıladığımız bu günlerde markalardan Çin yeni yılına özel hazırlanan koleksiyonlar gelmeye devam ediyor. Nike, Jordan ve Converse üçlüsü de bir araya gelerek içinde Uzakdoğu kültüründen esintilerin bulunduğu canlı, eğlenceli ve etkileyici tasarımların yer aldığı bir koleksiyona imza attılar. Çin’in dünyaca ünlü Bahar Festivali teması etrafında şekillenen koleksiyonda yer alan tasarımların her birinde festivalden yansımalar görmek oldukça heyecan verici. Renkler, formlar, püskül detayları, kiraz çiçeği motifleri ve Çin’in nam salmış örgü dokuları sneaker devlerinin üst düzey kalitesi ve engin vizyonuyla buluşuyor. Bu üç önemli markanın ikonik sneaker'larının yanı sıra spor giyim ürünleri de koleksiyonda yer alıyor.

Nike
Jordan Brand
Converse
Benzer İçerikler
Moda Nike’ın rengarenk tasarımı Benekli kauçuk dış taban ile birlikte bu yepyeni tasarım, yaza hem renkli hem de konforlu bir giriş yapmanızı sağlayacak.
19.04.2021
Moda Converse yeni modelini tanıttı Bahar aylarına girdiğimiz bu günlerde içimizi sımsıcak yapacak haber Converse’den geldi.
15.04.2021
Moda İkonik siluete yeni bakış Supreme ve Nike güçlerini birleştirerek ikonik modeli yeniliyor.
15.04.2021
Son Eklenenler
Moda Bottega’nın 2. sayısı Büyük dijital değişimler gördüğümüz Bottega Veneta dijital dergisinin ikincisini yayınladı.
22.06.2021
Moda Gecelerin vazgeçilmez ismi: Pronovias Tüm dünyada gerçekleştirilen PronoviasEdit projesi, Türkiye’de sürpriz bir isimle paylaşıldı.
22.06.2021
Moda Sürdürülebilir ve şık Sürdürülebilir bir dünya için hepimizin dikkat etmesi gereken bu dönemde, büyük bir alkışı hak eden hareket Louis Vuitton’dan!
22.06.2021