All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 15.04.2021 Converse yeni modelini tanıttı Ataberk Kaçar

Bahar aylarına girdiğimiz bu günlerde içimizi sımsıcak yapacak haber Converse’den geldi.

Converse ve COMME des GARÇONS PLAY bu ayın başlarında Jack Purcell’e yeni bir bakış atmıştı. Ünlü ayakkabı markası Jack Purcell Pro Hi başrollü başka bir işbirliğiyle piyasaya hızlı bir giriş yaptı. İkonik Hollandalı karakter Miffy’den esinlenerek üç yeni siluet tasarlayan ikili, dikkatleri toplamayı başardı. Yeniden mercek altına alınan ayakkabılar, baştan aşağı Miffy logosu ile işlenerek, siyah ve beyaz renklerde sunuluyor. Mercek altına alınan üç stilde de “Pop Trading Company” yazan Jack Purcell’ın imzası haline gelmiş “Smile” bulunuyor. Her iki markanın da logosunu taşıyan topuk ve taban astarı, kauçuk dış taban ile tamamlanarak modaseverlerin beklentisi karşılanıyor. Koleksiyonun 16 Nisan da tam çıkış tarihi belirlenecek olup ikilinin işbirliğinin devam edip etmeyeceği merak konusu.

converse
miffy
Benzer İçerikler
Moda Converse yeni modelini tanıttı Bahar aylarına girdiğimiz bu günlerde içimizi sımsıcak yapacak haber Converse’den geldi.
15.04.2021
Moda Millie Bobby Brown'dan Sürpriz Millie Bobby Brown, ‘Millie By You’ koleksiyonuyla tekrar gündemde!
15.03.2021
Moda Devler bir arada Nike, Jordan Brand ve Converse 2021 Çin yeni yılı için hazırladıkları koleksiyon için Çin’in Bahar Festivali'nden ilham aldılar.
08.01.2021
Son Eklenenler
Moda Unutulmayan Met Gala görünümleri Hangi ünlü stiliyle daha yaratıcı dersiniz? Gelin bu sorunun cevabına Met Gala görünümlerini inceleyerek karar verelim.
07.05.2021
Moda Met Gala hakkında Moda dünyasının Oscar’ı olarak bilinen Met Gala hakkında neler biliyoruz?
07.05.2021
Moda Annenize miras bırakın Anneler Günü henüz önümüzdeyken o güzel kadına bir sürpriz yapmak ister misiniz?
07.05.2021