All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 04.05.2021 Coco Chanel’in dairesinde anılar Yunus Başaran

Chanel, 2022 Cruise koleksiyonunu bugün bir film ile lanse edecek. Ancak ondan önce moda evinin ve efsanevi moda tasarımcısı Virginie Viard’ın aşık eden dünyasının fotoğrafları yayınlandı.

Gabrielle Coco Chanel, öylesine dolu yaşamış ki, kurduğu moda evinin her koleksiyonunda kendisine atıfta bulunulacak bir element yer almakta. Bu kadar çok unsurun içinde ise Virginie Viard gibi bir moda tasarımcısı kendisine geniş bir çalışma alanı bulabiliyor. Tasarımcının Gabriela Coco Chanel’in ikonik apartmanında çekilmiş ve bu akşam yayınlanacak 2022 Cruise koleksiyon filminden önce ise koleksiyon görselleri sunuldu.

2022 Cruise koleksiyonu alışılmış Chanel çizgisinden biraz da olsa farklı görünüyor. Klasik unsurların bizi karşıladığı görsellerde punk tarzı unutulmaz bir atmosfer yaratmış. Inez & Vinoodh ikilisinin objektifinden sunulan dünya kasvetli ancak yenilikçi. Coco Chanel’in dairesinde model Lola Nicon’a eşlik eden sanat eserleri, antikalar ve kişisel eşyalar ile kusursuz bir bütünlük sağlanmış.

Defile görselleri için galeriye göz atın!

Chanel
Gabriela Coco Chanel
2022
Cruise
Inez & Vinoodh
Benzer İçerikler
Moda Dior 2022 Cruise Atina’ya doğru bir yolculuğa ne dersiniz? Dior, 2022 Cruise koleksiyonu ile büyüleyici bir serüveni başlatıyor.
18.06.2021
Moda Coco Chanel’in dairesinde anılar Chanel, 2022 Cruise koleksiyonunu bugün bir film ile lanse edecek. Ancak ondan önce moda evinin ve efsanevi moda tasarımcısı Virginie Viard’ın aşık eden dünyasının fotoğrafları yayınlandı.
04.05.2021
Güzellik Lily-Rose Depp ile Rouge Coco Bloom koleksiyonu Dudakları nemli tutan uzun ömürlü formülü ile Chanel Beauty yeni koleksiyonunu sundu.
26.03.2021
Son Eklenenler
Moda Bottega’nın 2. sayısı Büyük dijital değişimler gördüğümüz Bottega Veneta dijital dergisinin ikincisini yayınladı.
22.06.2021
Moda Gecelerin vazgeçilmez ismi: Pronovias Tüm dünyada gerçekleştirilen PronoviasEdit projesi, Türkiye’de sürpriz bir isimle paylaşıldı.
22.06.2021
Moda Sürdürülebilir ve şık Sürdürülebilir bir dünya için hepimizin dikkat etmesi gereken bu dönemde, büyük bir alkışı hak eden hareket Louis Vuitton’dan!
22.06.2021