All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 07.05.2021 Annenize miras bırakın Yunus Başaran

Anneler Günü henüz önümüzdeyken o güzel kadına bir sürpriz yapmak ister misiniz?

Anneler hediye istemez. Ama isterler. Elbette her kadın gibi annelerimiz de sürpriz sever. Onların ise gönlünde her daim takı ve mücevher yatar.

Mistik yansımaların modern detaylarda buluştuğu tasarımları sunan Bee Goddess, Anneler Günü için harika bir koleksiyonla karşımızda. Sadece yerli tüketicilerin değil global birçok isminde radarında olan Bee Goddess, “sizi siz yapan eşsiz mirasın bir sembolünü armağan etmek ister misiniz?” sorusuyla sunduğu Miras koleksiyonunda özel olarak seçilmiş 7 sembolü ve özel tasarımları anne ve çocuğu arasındaki kırılmaz, sonsuz sevgi bağını temsil edecek şekilde hayat vermekte.

Bee Goddess Miras Koleksiyonu’nu Zorlu, Akmerkez, Akasya Alışveriş Merkezi, Fethiye Hillside, Bodrum Mandarin Oriental, Yalıkavak mağazalarında görebilir, Bee Goddess’ın Özel Mücevher Danışmanlığı hizmeti ile randevu alarak anneniz için en özel tılsım mücevherleri seçebilirsiniz.

Bee Goddess
Anneler Günü
Miras Koleksiyonu
Benzer İçerikler
ALL Men Beymen'in doğa ile bağı Doğanın gücünden ilham alarak ortaya çıkan tasarımlar, bu yaz da stilimize ferah ve şık bir görünüm katmaya aday oluyor.
25.05.2021
Moda Annenize miras bırakın Anneler Günü henüz önümüzdeyken o güzel kadına bir sürpriz yapmak ister misiniz?
07.05.2021
ALL Men Güncel yorum: Ermenegildo Zegna Ermenegildo Zegna köklerine yeniden uyarlamaya karar vererek 2021-22 Sonbahar-Kış koleksiyonunu ortaya çıkarıyor.
20.01.2021
Son Eklenenler
Moda Bottega’nın 2. sayısı Büyük dijital değişimler gördüğümüz Bottega Veneta dijital dergisinin ikincisini yayınladı.
22.06.2021
Moda Gecelerin vazgeçilmez ismi: Pronovias Tüm dünyada gerçekleştirilen PronoviasEdit projesi, Türkiye’de sürpriz bir isimle paylaşıldı.
22.06.2021
Moda Sürdürülebilir ve şık Sürdürülebilir bir dünya için hepimizin dikkat etmesi gereken bu dönemde, büyük bir alkışı hak eden hareket Louis Vuitton’dan!
22.06.2021