All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 02.04.2021 #ALLlist: Alexander McQueen Curve Bag Yunus Başaran

Arzu nesneleri listemize yeni bir parça eklendi...

2021 İlkbahar-Yaz sezonuna giriş yaptığımız şu günlerde yeni sezon trendlerine baktığımızda olmazsa olmaz parçalar, aksesuarlar. Özellikle boyutları değişken birçok model ile çantalar ise radarımızda.

Sezonun en sevilen çanta modelleri arasında ise Alexander McQueen’in defilesinde görücüye çıkan Curve Bag, yeşil, sarı, pudra, fildişi, denim, taba ve siyah renkleriyle dikkatlerimizi çekiyor. Modelin ön yüzünde Alexander McQueen kabartma yazısı, arka yüzünde ise kabartma mühür logosu bulunuyor. Ayarlanabilir özel askısı, çapraz ya da omuzda kullanım sunuyor. Ülkemizde ise bu modeli Beymen, hem mağazaları aracılığıyla hem de beymen.com adresinden satışa sunuyor.

Beymen
Alexander McQueen
Curve Bag
Benzer İçerikler
Moda Yaz mevsiminin favorileri Eğlenceli yaz görünümlerinizi Beymen Club ile tamamlamaya hazırlanın!
26.05.2021
ALL Men Beymen'in doğa ile bağı Doğanın gücünden ilham alarak ortaya çıkan tasarımlar, bu yaz da stilimize ferah ve şık bir görünüm katmaya aday oluyor.
25.05.2021
Moda Beymen yeni koleksiyonunu tanıttı İstanbul Boğazı’nda moda rüzgarları esti.
13.04.2021
Son Eklenenler
Moda Bottega’nın 2. sayısı Büyük dijital değişimler gördüğümüz Bottega Veneta dijital dergisinin ikincisini yayınladı.
22.06.2021
Moda Gecelerin vazgeçilmez ismi: Pronovias Tüm dünyada gerçekleştirilen PronoviasEdit projesi, Türkiye’de sürpriz bir isimle paylaşıldı.
22.06.2021
Moda Sürdürülebilir ve şık Sürdürülebilir bir dünya için hepimizin dikkat etmesi gereken bu dönemde, büyük bir alkışı hak eden hareket Louis Vuitton’dan!
22.06.2021