All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 23.10.2020 adidas X Ivy Park koleksiyonuna hazır mısınız? Onur Özcan

adidas ve Beyoncé hazırladıkları yeni adidas X Ivy Park koleksiyonuyla katlayarak devam ediyor.

adidas ve Beyoncé ikilisi, en son Beyoncé’nin adidas’ın 50. Yılına özel ikonik sneaker modeli superstar için hazırladığı özel tasarımla karşımıza çıkmıştı. İkilinin bir sonraki hamlesi ise adidas x IVY PARK iş birliğinin ikinci koleksiyonu oldu. İlk koleksiyon satışa sunulduğu andan itibaren yoğun ilgiyle karşılandı ve koleksiyon saatler içerisinde tükendi. Bu ilginin ardından yeni koleksiyonun gelmesi kaçınılmazdı. Beyoncé ve adidas bu kez kapsayıcılığa vurgu yaparak bizlere yepyeni bir koleksiyon hazırladı. Bu yeni koleksiyon “Kötü özelliklerin neler? Seni ne harekete geçiriyor? Ne düşlüyorsun? Motivasyonun nedir?” sorularını yöneltiyor ve cevap olarak ise kendi “parkımızı” işaret ediyor. Siz de bu yeni koleksiyonla kendi “parkınızı” keşfedebilirsiniz. Hayal ya da gerçek hiç önemli değil. Önemli olan tek şey kendimizi mutlu, özgür ve güvende hissettiğimiz bir alan.

Bizleri yargılamayan bir koleksiyonla baş başayız, öyle ki koleksiyondaki beden aralığı XXXS-4X aralığında yer alıyor. Geniş bir yelpazeyle her vücut tipindeki insanı kucaklayacak olan tasarımlar mercan, sarı tonları, koyu yeşil ve yeşilin tonlarından oluşan canlı ve enerjik bir renk paletine sahip. Ön planda tutulan noktalardan biri de geleneksel performans giyimine yenilikçi bir bakış açısı getirmek. Koleksiyonun öne çıkan noktalarından bir diğeri ise güzelliğin fiziksel görünümden daha fazlası olduğu konusunda herkese ilham vermek. İlk koleksiyonda olduğu gibi yine saatler içerisinde tükenmesi beklenen adidas X Ivy Park koleksiyon 30 Ekim’de satışa sunulacak. “Parkınızı” keşfetmeye hazır mısınız?

adidas
Ivy Park
Beyonce
Benzer İçerikler
Moda adidas yeni iş birliğini duyurdu Tasarım mirasına yenilikçi bakış.
06.04.2021
Moda Wales Bonner'den yeni işbirliği 2021 ilkbahar-yaz koleksiyonu için hazır olun!
02.04.2021
Moda Prada ve adidas yeniden Giyim sektörünün iki önemli isminden yeni bir haber var.
26.02.2021
Son Eklenenler
Moda Unutulmayan Met Gala görünümleri Hangi ünlü stiliyle daha yaratıcı dersiniz? Gelin bu sorunun cevabına Met Gala görünümlerini inceleyerek karar verelim.
07.05.2021
Moda Met Gala hakkında Moda dünyasının Oscar’ı olarak bilinen Met Gala hakkında neler biliyoruz?
07.05.2021
Moda Annenize miras bırakın Anneler Günü henüz önümüzdeyken o güzel kadına bir sürpriz yapmak ister misiniz?
07.05.2021