All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 25.12.2020 Yeni yıl hediyelerine özel paketleme önerileri Onur Özcan

Sevdiklerinize vereceğiniz yeni yıl hediyeleri için şık ve zarif paketleme önerileri sizlerle.

Birkaç gün sonra yılın en önemli günlerinden olan yılbaşını kutlayacağız. Bir gelenek halini alan hediyeleşme seremonisi ise her zamanki gibi gecenin en heyecanlı ve eğlenceli anlarından biri olacak. Sevdiklerimize hediyeler almak, düşünmek, düşünülmek… Aldığınız hediye kadar paketlemesinin de karşınızdakini ne kadar önemsediğinizi yansıttığını unutmayın. Alışveriş yaptığınız mağazalardan verilen hediye paketleri yerine yaratıcılığınızı kullanarak kendi ellerinizle süslediğiniz hediye kutularının sevdiklerinizi daha da mutlu edeceğinden eminiz. Yeni yıl ruhunu taçlandıran bu ritüel için öne çıkan 10 paketleme önerilerisine yakından bakalım.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Yılbaşı
Christmas
Hediye
Instagram
Son Eklenenler
Lifestyle Billur Saatçi’den bahar kadrajı Dijital dünyanın önemli ismi Billur Saatçi, ALL Magazine / L’Officiel Türkiye için aşık olunacak kareler yakaladı. Tabii ki burada başrol oyuncularımız çiçekler sanıyorsunuz ancak işin kahramanı iPhone 12 Pro…
18.05.2021
Lifestyle Tercihimiz huzurdan yana Babalar Günü’ne sayılı günler kala tercih edeceğimiz hediyeler oldukça önem taşıyor. Bu sene farklı bir konsept sunan Vitalica Wellness ise hem sizleri hem de babalarınızı mutlu etmeye aday oluyor.
18.05.2021
Lifestyle 17-23 Mayıs burç yorumları 17-23 Mayıs haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
17.05.2021