All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 08.05.2021 Twitter'dan yeni özellik! Ataberk Kaçar

Attığınız Tweetler için ödeme alabileceğiniz “Tip Jar” adındaki özelliğini tanıtan Twitter, daha birçok yeni özelliğin yolda olduğunun sinyallerini verdi.

Neredeyse hepimizin zevk alarak kullandığı Twitter yeni tanıttığı “Tip Jar” özelliğiyle takipçilerinizin size uygulamadan çıkmaya gerek kalmadan bağış yapabilecekleri müjdesini verdi. Hala test aşamasında olan özellik şu an için Twitter dili İngilizce olan bir grup kullanıcının erişimine açık durumda. Patreon, PayPal, Bandcamp gibi ödeme platformlarının twitter hesaplarına bağlanarak bağış yapılabileceği açıklanan “Tip Jar” özelliği, kullanıcıların son derece heyecanlanmasına yol açtı. Yapılan bağışlardan kesinti yapmayacağını açıklayan Twitter, yakında sesli sohbet odaları, kullanıcıların özel içeriklerini paylaşabilecekleri “Super Follows” gibi özelliklerinin de yolda olduğunun müjdesini verdi.

Twitter
Benzer İçerikler
Lifestyle Twitter'dan yeni özellik! Attığınız Tweetler için ödeme alabileceğiniz “Tip Jar” adındaki özelliğini tanıtan Twitter, daha birçok yeni özelliğin yolda olduğunun sinyallerini verdi.
08.05.2021
Son Eklenenler
Lifestyle İleri dönüşümde son nokta “Sürdürülebilir bir kent” terimini duyduğunuzda aklınıza ne gelir? Daha çok yeşil alan? Geri kazandırılan yağmur suları? Yatay mimari? Biraz daha düşünün?
22.06.2021
Lifestyle Gucci ailesinin son üyesi Flora Gorgeous Gardenia’ya yakışan isim açıklandı.
22.06.2021
Lifestyle Bodrum'da yeni konuk! İtalyan moda devi Valentino, 15 Haziran tarihinde Bodrum Yalıkavak Marina’da yeni butiğini açtı.
21.06.2021