All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 18.05.2021 Tercihimiz huzurdan yana Salih Devrim

Babalar Günü’ne sayılı günler kala tercih edeceğimiz hediyeler oldukça önem taşıyor. Bu sene farklı bir konsept sunan Vitalica Wellness ise hem sizleri hem de babalarınızı mutlu etmeye aday oluyor.

Babalarımıza olan duygularımızı doğru bir hediye ile taçlandırmak için birçok alternatif bulunuyor. Stilimizi güçlendiren tasarımlardan günlük hayatımızı kolaylaştıran elektronik aletlerine kadar birçok hediye çeşidi bu Babalar Günü’nde de farklı konseptler ile bizleri karşılıyor. Eğer sizin de aklınızda klişeleşmiş hediyelerin dışında farklı bir alternatifle babanızı mutlu etme fikri varsa Le Meridien Bodrum Beach Resort & Residences'ın davetine kulak verin. 

 

Vitalica Wellness mayıs ayı boyunca geçerli kişiye özel Babalar günü paketi hazırladı. Geleneksel ve modern tıbbın etkili uygulamalarından yola çıkılarak oluşturulan; yoğun detoks, sağlığı geliştirme ve yenileme, anti- aging, güzellik ve estetik programları sayesinde bu özel gün daha da anlamlı kılınıyor. Sağlık, spor, beslenme, güzellik, kişisel gelişimi ile hayatı iyi yaşamak isteyenler ile buluşan Vitalica Wellness, sağlıklı ve keyifli bir yaşamla ilgili eşsiz bir deneyim sunuyor. Bu deneyimi ise Le Meridien Bodrum Beach Resort & Residences bünyesinde gerçekleştiriyor. Öyleyse siz de bu özel günde farklı bir hediye sunmak istiyorsanız listenizi Vitalica Willness ile güncelleyebilirsiniz.

Vitalica Wellness
Babalar Günü
Le Meridien Bodrum Beach Resort & Residences
Benzer İçerikler
Lifestyle Tercihimiz huzurdan yana Babalar Günü’ne sayılı günler kala tercih edeceğimiz hediyeler oldukça önem taşıyor. Bu sene farklı bir konsept sunan Vitalica Wellness ise hem sizleri hem de babalarınızı mutlu etmeye aday oluyor.
18.05.2021
Lifestyle Sağlıklı bir bahara doğru Vitalica Wellness “Superfood” programı ile beslenme kalitenizi yüksek düzeye taşımak ister misiniz?
05.04.2021
Lifestyle Sağlıklı beslenerek formda kalın Vitalica Wellness sağlıklı beslemenin formülünü veriyor. Yeni yıla özel hazırladığı sağlıklı beslenme paketi ile formda kalmak sizin elinizde.
07.01.2021
Son Eklenenler
Lifestyle İleri dönüşümde son nokta “Sürdürülebilir bir kent” terimini duyduğunuzda aklınıza ne gelir? Daha çok yeşil alan? Geri kazandırılan yağmur suları? Yatay mimari? Biraz daha düşünün?
22.06.2021
Lifestyle Gucci ailesinin son üyesi Flora Gorgeous Gardenia’ya yakışan isim açıklandı.
22.06.2021
Lifestyle Bodrum'da yeni konuk! İtalyan moda devi Valentino, 15 Haziran tarihinde Bodrum Yalıkavak Marina’da yeni butiğini açtı.
21.06.2021