All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 09.02.2021 Super Bowl'da The Weeknd rüzgarı Merve Girgin

Miley Cyrus ile başlayan Super Bowl heyecanı The Weeknd ile ikiye katlandı.

Amerikan futbolunun en önemli etkinliği Super Bowl, her sene yapılan performanslarla büyük ses getiriyor. Çılgın kalabalığın eşliğinde, dünyanın en ünlü sanatçılarını ağırlayan Super Bowl, bu sene The Weeknd’i ağırlıyor. Super Bowl öncesi gecenin açılışını Miley Cyrus yaparken stadyumda seyircilere yer verilmedi.  

Super Bowl öncesi açılış performansını ise en beğenilen şarkılarıyla Miley Cyrus yaptı. Billy Idol ve Joa Jett gibi sanatçıları da sahneye konuk eden Cyrus, Dua Lipa ile düeti “ Prisoner” şarkısından Blondie’nin “Heart of Glass”ına kadar pek çok farklı şarkı seslendirdi. Şarkııcı “Herkes bu hafta sonu futbolu düşünürken genelde güçlü kadınları pek düşünmüyor ama bundan sonra bence düşünecekler.” diye belirtti. 

the-weeknd
miley-cyrus
Benzer İçerikler
Lifestyle Super Bowl'da The Weeknd rüzgarı Miley Cyrus ile başlayan Super Bowl heyecanı The Weeknd ile ikiye katlandı.
09.02.2021
Lifestyle MTV VMA 2020 performansları MTV Video Müzik Ödülleri ünlü isimlerin büyüleyici performanslarına ev sahipliği yaptı
02.09.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Twitter'dan yeni özellik! Attığınız Tweetler için ödeme alabileceğiniz “Tip Jar” adındaki özelliğini tanıtan Twitter, daha birçok yeni özelliğin yolda olduğunun sinyallerini verdi.
08.05.2021
Lifestyle Ton balığının mucizeleri Dardanel Ton Balığı ile vücudunuzu nasıl koruyabilirsiniz? Vücuda yararlı Ton Balıklı Salata nasıl yapılır? İşinde uzman kişilere danışılan sorular ALL Magazine okuyucularına özel cevaplanıyor!
05.05.2021
Lifestyle Annenizi özel hissettirecek çaylar Bu yıl anneler gününde annenize mutluluk ve huzur demlemeye ne dersiniz?
04.05.2021