All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 19.11.2020 Söz yerli sanatçılarda! Yunus Başaran

Popülerliği günden güne artan Apple Music’ten yeni sanatçılara alkışlanacak destek.

Sporda, arkadaş oturmasında, evde hatta temizlik yaparken dahi dinlemekten keyif aldığımız 70 milyondan fazla şarkıyı, video klibi bünyesinde barındıran Apple Music, ülkemizin yeteneklerini öne çıkarmak için harekete geçti. Yerli müzik endüstrisi ve yerli sanatçılara her daim destek olan Apple Music, Yeni Sanatçı Programı ile de her ay yeni bir yerel sanatçıyı öne çıkarıyor. Bu program ile Apple Music, 50’ye yakın sanatçımıza destek oldu. Ayrıca geçtiğimiz yıl hayatımıza giren Karnaval Medya Grubu ile ortaklaşa yürütülmüş Pusula Stüdyo projesi ile de kendine aşık eden işlere imza atıldı.

Apple Music, yeni yeteneklere onların şarkılarının yer aldığı, platform içerisinde devamlı güncellenen Yeni Sanatçılar Türkiye adındaki çalma listesiyle de destek oluyor. Melis Güven’in ilk çalışması İşaretler ise bu listede yer alan isimlerden ve yapımlarından biri. Ezgi Bıcılı, Ahiyan, Emiz Bozgan, Ati ve Aşk Üçgeni, Kerem Berberoğlu, Sezer Koç, Bahar Sönmez, Yiğit Atilla ve Cevher Aksoy ise bu yeni nefeslerden bazıları.

Ülkemizin müzikalitesi, yetenekleri Avrupa müzik piyasası gibi ana akım pazarların uzun süredir dikkatinde. Alanında böylesine başarılı global bir markanın ise desteği alkışlanası.

Apple
Apple Music
Yerli Sanatçılar
Benzer İçerikler
Lifestyle Billur Saatçi’den bahar kadrajı Dijital dünyanın önemli ismi Billur Saatçi, ALL Magazine / L’Officiel Türkiye için aşık olunacak kareler yakaladı. Tabii ki burada başrol oyuncularımız çiçekler sanıyorsunuz ancak işin kahramanı iPhone 12 Pro…
18.05.2021
Lifestyle Bahar yüklendi; Apple Apple’ın beklenen bahar etkinliği gerçekleşti.
21.04.2021
Lifestyle İlişkinize teknoloji katın! 14 Şubat için geri sayım başladı. Hala hediye seçiminde kararsız kalanlar ise mutlaka aşağıdaki listeye bir göz atmalı.
12.02.2021
Son Eklenenler
Lifestyle İleri dönüşümde son nokta “Sürdürülebilir bir kent” terimini duyduğunuzda aklınıza ne gelir? Daha çok yeşil alan? Geri kazandırılan yağmur suları? Yatay mimari? Biraz daha düşünün?
22.06.2021
Lifestyle Gucci ailesinin son üyesi Flora Gorgeous Gardenia’ya yakışan isim açıklandı.
22.06.2021
Lifestyle Bodrum'da yeni konuk! İtalyan moda devi Valentino, 15 Haziran tarihinde Bodrum Yalıkavak Marina’da yeni butiğini açtı.
21.06.2021