All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 14.01.2021 Sex and the City’den beklenen fragman geldi Onur Özcan

Beklenen fragman yayınlandı, herkes yeniden bir araya geliyor. Peki, Samantha nerede?

 

Pandemi, birçok kişinin sevdiği, izlemekten bıkmadığı dizi ve filmleri yeniden izlemeye koyulduğu bir dönem oldu. Kült diziler arasına adını altın harflerle yazdıran Sex and the City gibi bize geçmişi, güzel günleri hatırlatan yapımlar bizleri andan kopartarak her şeyden uzaklaşmamızı sağladı. Hepimizin bildiği gibi Sex and the City’nin geri döneceğine dair söylentiler uzun zamandır gündemdeydi. İkonik yapımın mini dizi formatında HBO Max online dizi/film platformunda sevenleriyle buluşacağı açıklandığında ise herkesi büyük bir heyecan sardı. Çok sevilen yapımın başarısı ve izleyici ile kurduğu etkileşim tartışılmaz ama dikkat edilmesi gereken bir nokta var. Kült yapımların elde ettiği büyük başarı onlara yönelik beklentiyi de bir hayli artıyor. Son zamanlarda aldığımız Gossip Girl ve Sex and the City’den gelen geri dönüş haberleri izleyiciler için nefesleri tuttursa da kimileri için riskli adımlar olarak nitelendiriliyor.

Sex and the City’den gelen ilk fragman izleyicide büyük bir merak uyandırıyor. New York’tan kesitlerin yer aldığı kısa fragmanda dikkatimizi bir cümle çekiyor; “And Just Like That”. İkonik seri isim değiştirerek bu adla yoluna devam edecek. Ne yazık ki yayınlanan fragmanda çok özlediğimiz Carrie, Charlotte ve Miranda’yı göremiyoruz. Samantha’yı unuttuk sanmayın ama birçoğumuzun tahmin ettiği gibi Kim Cattrall yeni seride yer almayacak. Büyük çoğunluk bunun sebebini Cattrall’ın Sarah Jessica Parker ile aralarının iyi olmamasına bağlıyor. Ekranların en ikonik karakterlerinden biri olan Samantha olmadan serinin eski tadı tuzu olur mu? bekleyip hep birlikte göreceğiz. Her şeye rağmen eski dostların bir araya gelerek izleyiciyle buluşması muhteşem bir haber. Dizinin resmi Instagram hesabından yayınlanan fragmana yakından bakalım.

 

Sarah Jessica Parker
Sex and the City
Kim Cattrall
Benzer İçerikler
Lifestyle Sex and the City’den beklenen fragman geldi Beklenen fragman yayınlandı, herkes yeniden bir araya geliyor. Peki, Samantha nerede?
14.01.2021
Lifestyle Sex and the City'den sevindirici haber İkonik dizi Sex and the City, mini dizi formatında ekranlara dönüyor.
29.12.2020
Ünlüler Sarah Jessica Parker fiziği ile büyüledi! 55 yaşındaki oyuncu güneşlenirken fiziği ile dikkatleri çekti.
03.07.2020
Son Eklenenler
Lifestyle İleri dönüşümde son nokta “Sürdürülebilir bir kent” terimini duyduğunuzda aklınıza ne gelir? Daha çok yeşil alan? Geri kazandırılan yağmur suları? Yatay mimari? Biraz daha düşünün?
22.06.2021
Lifestyle Gucci ailesinin son üyesi Flora Gorgeous Gardenia’ya yakışan isim açıklandı.
22.06.2021
Lifestyle Bodrum'da yeni konuk! İtalyan moda devi Valentino, 15 Haziran tarihinde Bodrum Yalıkavak Marina’da yeni butiğini açtı.
21.06.2021