All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 05.04.2021 Sağlıklı bir bahara doğru Salih Devrim

Vitalica Wellness “Superfood” programı ile beslenme kalitenizi yüksek düzeye taşımak ister misiniz?

Baharın gelişiyle birlikte daha sağlıklı bir bedene sahip olabilmemiz için beslenmemize dikkat etmemiz gerekiyor. Bu konuda bizlere motivasyon veren birçok program beslenmemizi kontrol altında tutmaya yardımcı oluyor. Vitalica Wellness ise beslenme kalitemizi yüksek bir düzeye taşımak için ‘’Superfood’’ programını geliştiriyor. Öyleyse aktive edilmiş, sağlığı geliştiren organik süper besinler ile paketi tanımaya başlayalım.

Dünyanın öncü sağlıklı yaşam merkezlerinden biri olan Vitalica Wellness’ın mutfağında mevsimlik, yerel, taze ve organik süper besinler, tahıllar, kuruyemişler, tohumlar, sebzeler, meyveler ve deniz ürünleri kullanılıyor. Kullanılan her malzeme tazeliği, kalitesi, doğallığı ve besin değeri göz önüne alınarak özenle seçiliyor. Vitalica Wellness mutfağı, vücudun gün içinde önemli değişimler gösteren biyolojik ritmine göre tasarlanmış öğünler sunuyor. Bu sayede vücudun fizyolojik süreçleri destekleniyor, enerji gereksinimi karşılanıyor ve organizmanın besin ögelerinden optimum düzeyde faydalanması sağlanıyor.

Faydaları nelerdir?

Superfood Paketi, sağlık hedeflerinize ulaşmanız için tasarlandı! Beslenme paketiniz, beslenme alışkanlıklarınızda dönüşüm yaratacak, yaşam tarzından kaynaklanan beslenme sorunlarının üstesinden gelmenize yardımcı olacak, fiziksel, zihinsel ve ruhsal sağlığınızı geliştirecek.

Doğal ve dengeli beslenme sayesinde:

Bağırsak florasını iyileştirin

Metabolizmanızı hızlandırın

Fazla kilolarınızdan kurtulun

Sindirim fonksiyonlarını iyileştirin

İnsülin ve diğer hormonları dengeleyin

Enerjinizi artırın, canlanın

Uyku problemlerini ve yorgunluğu azaltın

Hafıza ve odaklanma gücünüzü artırın

Cildinizi ve vücudunuzu güzelleştirin

Vitalica Wellness
Benzer İçerikler
Lifestyle Sağlıklı bir bahara doğru Vitalica Wellness “Superfood” programı ile beslenme kalitenizi yüksek düzeye taşımak ister misiniz?
05.04.2021
Lifestyle Sağlıklı beslenerek formda kalın Vitalica Wellness sağlıklı beslemenin formülünü veriyor. Yeni yıla özel hazırladığı sağlıklı beslenme paketi ile formda kalmak sizin elinizde.
07.01.2021
Güzellik 24 saat "sağlık" için canlı yayın Global Wellness Day dünyaca ünlü 63 konuşmacıyla 13 Haziran'da herkesi canlı yayınına davet ediyor.
10.06.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Twitter'dan yeni özellik! Attığınız Tweetler için ödeme alabileceğiniz “Tip Jar” adındaki özelliğini tanıtan Twitter, daha birçok yeni özelliğin yolda olduğunun sinyallerini verdi.
08.05.2021
Lifestyle Ton balığının mucizeleri Dardanel Ton Balığı ile vücudunuzu nasıl koruyabilirsiniz? Vücuda yararlı Ton Balıklı Salata nasıl yapılır? İşinde uzman kişilere danışılan sorular ALL Magazine okuyucularına özel cevaplanıyor!
05.05.2021
Lifestyle Annenizi özel hissettirecek çaylar Bu yıl anneler gününde annenize mutluluk ve huzur demlemeye ne dersiniz?
04.05.2021